15:42 12.02.2024

Франко-українська торгова палата оголошує конкурс “Створено жінками — 2024”

1 хв читати

Маємо за честь повідомити про старт конкурсу “Створено жінками — 2024” для українських жінок-підприємиць від Франко-української торгової палати CCI France Ukraine!

Цього року конкурс проводиться вже вшосте та має за мету підтримати жінок, які не припиняли свою підприємницьку діяльність навіть під час активної фази війни, спростувати існуючі в бізнесі упередження, посилити можливості жінок-підприємиць, а найголовніше — надихнути на дію всіх жінок, які роздумують щодо відкриття власної справи!

Якщо ви — підприємиця з вже працюючим бізнесом в Україні, не зволікайте — подавайтеся самі та рекомендуйте тим, кому це може бути актуально❗️

Заявки на премію приймаються на сайті: https://womanccifu.com/

Конкурс створений у 2019 році за ініціативи комітету бізнес-леді франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) та відбувається вже 6-й рік поспіль.

Премія має на меті підтримку та розвиток жіночого підприємництва в Україні, просування ґендерної рівності та сприяння сталому економічному зростанню.

Ви жінка, яка започаткувала власну справу в Україні та продовжуєте вести підприємницьку діяльність попри війну?

Надсилайте заявку на участь в конкурсі бізнес-леді 2024. Подайте заявку до 24 березня 23:59 2024 року та виграйте 150 000 гривень на розвиток бізнесу та поїздку в Париж.

Можливо саме Ви є нашою майбутньою переможницею!

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА