16:52 11.02.2024

Український бренд одягу “Over Konfident” презентував нову колекцію, щo має назву “Reality Swirl”

1 хв читати

На правах реклами

Дебютна колекція «Reality Swirl», або «Вир Реальності» – про особисті мрії дизайнерки «Over Konfident» Ольги Кононенко. Як наголошує Ольга, ці мрії є божевільними та повною протилежністю реальності, що й надихнуло її на створення одягу. Екстравагантні форми та фантастичні образи доповнили колекцію.

Дo колекції увійшли різноманітні предмети одягу: синя та рожева куртки, жилети сірого та бежевого кольорів. Кожна річ у колекції має свою унікальну назву, яка передає ідеї та концепції дизайну.

«Over Konfident» кидає виклик усталеним уявленням, створюючи одяг для різноманітних типів тіла.

Ольга Кононенко робить наголос на важливості зберігання та переосмислення техніки створення одягу та поєднання нових матеріалів.

«Кожен дизайн і деталі в цій колекції представляють бачення моїх мрій у поєднанні з реальністю. Ручна робота – те, без чого я не уявляю жоднoї колекції, бо більшість одягу створюю сама: від ідеї – до реалізації», – зазначає дизайнерка.Асортимент одягу доступний за посиланням на сайті бренду:

https://www.overkonfident.com та сторінці бренду в Instagram.

Довідка. Кононенко Ольга — українська дизайнерка. Здобула освіту в італійському Istituto Marangoni. Колекція «Reality Swirl» є дебютною колекцією дизайнерки та її бренду «Over Konfident».

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА