12:17 19.12.2023

Волонтерство в Україні має всі шанси вийти на вищий рівень співпраці з іноземними партнерами

2 хв читати

Саме такий висновок можна зробити за результатами участі представників благодійної організації "БФ "Help for Ukraine" в Українському форумі "Herkulesaufgabe des Wiederaufbaus", що пройшов днями у Мюнхені і був присвячений відбудові України, її розвитку та співпраці обох держав, йдеться у прес-релізі фонду.

Форум відбувся за участі представників німецького бізнесу та влади з обох сторін. Організувала його Баварська промислово-торгівельна палата (BIHK) у співпраці з Державним міністерством економіки, регіонального розвитку та енергетики Баварії. Іншими ключовими партнерами стали Східний комітет німецької економіки та Представництва економіки Баварії в Україні (AHK Україна) спільно з Українською іноземною торгово-промисловою палатою.

З німецької сторони у заході взяли участь міністр економіки Баварії Губерт Айвангер, керівник відділу Східної Європи, Південного Кавказу, Центральної Азії та керівник робочої групи з питань України Німецької промислово-торгівельної палати (DIHK) Андре Фрітше, представник Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної Землі Баварія Андреас Ройхляйн, Голова Правління Німецько-Української промислово-торгівельної палати (AHK Ukraine) Райнер Перау, член Правління Торгово-промислової палати Мюнхена та Верхньої Баварії Крістоф Ангербауер.

Україну на Форумі представляли віце-прем'єр-міністр України з питань реконструкції, міністр з питань розвитку інфраструктури Олександр Кубраков, генеральний директор UkraineInvest Сергій Цівкач, стратегічний радник UkraineInvest Костянтин Лісничий та інші шановані гості. З благодійних українських організацій на форумі була представлена лише одна – БФ "Help for Ukraine".

Відбудова післявоєнної України – це доволі складне завдання, в якому німецька економіка може відіграти вирішальну роль. Тому представлені на форумі компанії мали змогу дізнатися з перших вуст про поточну ситуацію та стратегію відновлення України, налагодити контакти з представниками бізнесу нашої держави.

З вітальним словом до присутніх звернувся Губерт Айвангер, державний міністр Міністерства економіки, регіонального розвитку та енергетики Баварії. Надалі присутні обговорили питання реконструкції та економічного майбутнього України, її потреб та можливостей для баварських компаній зробити внесок у реконструкцію нашої держави. Способи та методи, якими баварські компанії можуть сприяти відбудові тощо.

"Благодійні організації, не мають стояти осторонь відновлення та розбудови нашої держави. Створюючи та розвиваючи нові проекти, спрямовані на повоєнне відродження України в співдружності з європейською спільнотою, ми здатні ефективно допомогти. Такі заходи – це шанс для благодійних організацій налагодити ефективну співпрацю з іноземним бізнесом, стати рівноправним партнером на взаємовигідних умовах. Така співпраця – реальна", – зазначив президент "БФ "Help for Ukraine" Степан Асланян.

Також присутні могли не лише обмінятися думками, а й відвідати виставкові стенди таких організацій, як AHK Ukraine, Germany Trade & Invest, Invest in Ukraine, Platform Rebuild Ukraine, Eastern Committee, Euler Hermes і Bayern International.

 

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА