14:55 08.12.2023

Ми надзвичайно вдячні Франції за підтримку українських спортсменів - С. Бубка

1 хв читати

Українська делегація, до складу якої увійшли, зокрема т.в.о. Міністра спорту України Матвій Бідний і колишній стрибун з жердиною, член Міжнародного олімпійського комітету Сергій Бубка, відвідали французьке місто Лілль, де українські спортсмени проходять підготовку до Олімпійських ігор 2024. Про це повідомляє місцеве видання Lequipe.«Ми надзвичайно дякуємо місту за підтримку, дякуємо бізнес колам, регіонам та народу Франції за підтримку України та українських спортсменів», - зазначив ініціатор та організатор зустрічей з українською делегацією Сергій Бубка. Також окремо стало відомо про домовленості і подальшої підтримки у 2024 році.

В рамках візиту делегація ознайомилась з центром олімпійської підготовки CREPS, зустрілась з мером Лілля Мартіном Обрі та представниками французького бізнесу, із жіночою національною збірною України з хокею на траві та з членами параолімпійської збірної України і їх тренерами.

Місто Лілль, з самого початку російського вторгнення почало надавати підтримку українцям, що шукали прихистку у Європі. Перших біженців місто прийняло вже 27 лютого 2022 року. Відтоді в місто прибули 975 українців. Більшість з них вже влаштувались на роботу чи розпочали навчання.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА