14:57 08.12.2023

Сучасний лінолеум: від характеристик до рекомендацій щодо вибору від експертів АРС

3 хв читати

Реклама

Лінолеум - не просто покриття для підлоги; це справжній союз практичності, стилю та надійності. У світі сучасних інтер'єрів, де функціональність зустрічається з естетикою, він займає особливе місце, надаючи широкий спектр можливостей для трансформації простору. У даній статті ми розглянемо не тільки особливості цього дивовижного матеріалу, а й проведемо екскурс по провідним виробникам, а також отримаємо експертні поради щодо вибору від фахівців торгової групи АРС.

Особливості лінолеуму

У своєму унікальному складі лінолеум являє собою справжній союз практичності та інновацій. Цей технологічний матеріал демонструє низку видатних характеристик, які надають йому привабливості для різноманітних приміщень.

  • Антибактеріальні властивості: є натуральним антисептиком, здатним протистояти розвитку бактерій і мікроорганізмів. Це особливо актуально для приміщень з підвищеними вимогами до гігієни, таких як кухні.
  • Стійкість до вологи: володіє унікальною здатністю відштовхувати вологу, легкий у догляді й підтримує довгий термін експлуатації.
  • Екологічність: виготовлений з натуральних компонентів, як-от лляна олія, деревне і коркове борошно, екологічно чистий варіант покриття.

Клас покриття

  • 21-23: підходить для невеликих житлових площ з невисокою прохідністю, таких як спальні.
  • 31-33: ідеальний для активних кімнат, включно з коридорами, кухнями та вітальнями, де інтенсивне навантаження вимагає більш міцного покриття.
  • 41-43: призначений для комерційних і громадських приміщень з високою прохідністю, таких як магазини, офіси, ресторани та інші.

Вибір правильного класу лінолеуму забезпечує оптимальне поєднання зносостійкості та стилю, відповідаючи унікальним вимогам простору.

Провідні виробники, які можна знайти на ars.ua

Ринок пропонує безліч варіантів підлогового покриття, але деякі виробники виділяються своєю якістю, інноваціями та довговічністю своїх продуктів. Розглянемо популярні бренди лінолеуму, з якими можна ознайомитися в нашому інтернет-магазині:

  • Linoplast: відомий постійним прагненням до інновацій. Їхня продукція являє собою симбіоз передових технологій і сучасних дизайнерських рішень.
  • Tarkett, як один зі світових лідерів, пропонує лінолеум, що поєднує в собі видатну зносостійкість з різноманітністю стилів.
  • Juteks: славиться повагою до традицій і використанням передових технологій. Покриття надає унікальні варіанти дизайну, зберігаючи при цьому високі стандарти якості.
  • Beauflor: відомий своєю різноманітністю, що поєднує красиві дизайни з практичністю. Лінолеум створений не тільки для того, щоб вражати візуально, а й витримувати повсякденні труднощі.

Вибираючи продукти від цих виробників, ви отримуєте не просто підлогове покриття, а інвестицію в довговічність, стиль і функціональність вашого простору.

Як обрати лінолеум: поради від експертів АРС

Першим кроком, при виборі, потрібно врахувати функціональні вимоги приміщення, адже клас покриття відрізняється за ступенем зносостійкості, що дуже важливо для тривалої експлуатації.

Ретельно виміряйте площу приміщення, додаючи додаткові метри на обрізку. Підготуйте поверхню, забезпечивши її рівність і відсутність дефектів. Це забезпечить ідеальне укладання і продовжить термін служби. Ознайомтеся з рекомендаціями щодо догляду. Різні типи лінолеуму можуть вимагати специфічного догляду. Деякі види можуть бути більш чутливими до плям, вимагати дбайливого ставлення, в той час, як інші володіють високим ступенем стійкості та легко очищаються.

Вибір покриття - це не тільки питання стилю, а й вкладення в затишок і практичність вашого простору. Дотримуючись порад і враховуючи особливості кожного бренду, ви створите інтер'єр, де краса і функціональність гармонійно поєднуватимуться.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА