10:19 04.12.2023

Всеукраїнський День Логіста: Рішення в ланцюгах постачання

6 хв читати

23-24 листопада в Києві відбулася наймасштабніша логістична подія року — Всеукраїнська виставка День Логіста: Рішення в ланцюгах постачання.

Партнерами конференції:

Генеральний партнер, системний інтегратор у сфері логістики та ритейлу  Premier Business Partner, ISV Partner Zebra Technologies в Україні Група компаній Links Group

Офіційний Партнер з автоматизації та консалтингу - Consulting for Retail

Технологічний партнер з автоматизації логістики - Konsort

Партнер із автоматизації логістики - Quantum International
4PL Логістичний Партнер- Fair Logics
 Міжнародний логістичний партнер - Forwarding

Девелопмент Партнер - Alfa Development Group
Технологічний Партнер – ABM Cloud 
Експерт з IT рішень для логістики  - WEZOM

Девелопмент партнер - Альтерра Груп
Партнер конференції - K2 Cloud ERP
Партнер із автоматизації складу -KAPELOU

Експерт з логістичних рішень - Пульс Лоджистик

Партнер Останньої милі - ANT-Logistics

Логістичний оператор №1 в Україні - Global Ocean Link  
Експерт з автоматизації логістики - ItUa 

Офіційний Партнер з безпеки - Sheriff

Партнер логістичних рішень для бізнесу будь-якого розміру – Tanit Group
Національний логістичний Партнер УВК-Інтернешнл

Цифровий партнер – Вчасно

Трансформаційний Партнер – ЕАЛК
Партнер каво брейків - Liberti 

Партнер з міжнародних перевезень та митно-брокерських послуг - Meest 


Серед спікерів конференції:

Максим Онуфрієнко, CEO Alfa Development Group, презентував доповідь «Відновлення будівництва логістичних комплексів в умовах війни. Рішучі кроки вперед».

Спікер розповів про головні тенденції на ринку складської нерухомості, серед яких: переїзд бізнесів, зменшення рівня вакантності, відтермінування нових і відсутність вакантних проектів, поступове збільшення попиту та відновлення попиту на склади великої площі.

Захід продовжила дискусія на тему: «Інноваційні рішення від Zebra Technologies. Практика реалізації проектів у Bayadera Group та Flora Organic». Учасники — Сергій Жук, Co-founder LLC Links Group, Олександр Нагорний, Co-founder LLC Links Group, Дмитро Кондрат, представник компанії Zebra Technologies Corp, Олексій Лук’янюк, Head of projects and programs Department Department Of Logistics, і Віталій Подольніков, co-founder Flora Org, розповіли про зростання попиту на автоматизовані рішення в складських комплексах і поділилися досвідом впровадження рішень Zebra Technologies у компаніях Bayadera Group і Flora Organic.

Святослав Олійник, експерт з управління запасами, СЕО напрямку INTUIFLOW, ABM Cloud, виступив з доповіддю «Автопілот в управлінні запасами».

Перш за все, спікер проаналізував сучасні реалії ринку, які характеризуються неточними прогнозами, труднощами з командою, постійними «пожежогасіннями», збільшенням кількості SKU та наростаючою складністю.

Alterra Group, виступив з презентацією «Ринок складської логістики – аналіз ситуації і перспективи розвитку».

Спікер розповів, що вплив повномасштабної війни вплинув на логістичну галузь, поставивши на перше місце необхідність диверсифікації бізнесу, безпеки та змін у ланцюгах постачань.

Антон Цемеров, ERP Senior Consultant Consulting for Retail, розповів про «Стратегію успіху ланцюга постачання – трансформація в умовах невизначеного майбутнього. Сase Linella».

Перш за все, спікер розповів навіщо потрібна стратегія ланцюга постачань. Вона допомагає оцінити ризики і можливості, пов'язані з невизначеністю, розробити план дій на випадок непередбачених обставин і швидко адаптуватися до змін.

Доповідь під назвою «Автоматизація UB1: інструменти, технології, результат» презентували три спікера — Олександр Труба, директор компанії KAPELOU, Юрій Соневицький, CEO компанії UB1, і Бартош Фурман, директор компанії Quantum International.

Спікери познайомили аудиторію з кейсом впровадження системи автоматизації логістичного комплексу компанії KAPELOU під управлінням системи WMS Qguar. Завдяки WMS Qguar була досягнута прозорість та точність усіх операцій, збільшення пропускної здатності складу, забезпечення високої якості роботи складу та підвищення якості партійного обліку.

Артем Федій, менеджер по роботі з клієнтами асоціації KONSORT, презентував 4 ефективні рішення сортування вантажів для оптимізації логістичних процесів.

Спікер розповів про автоматизовані сортувальні системи від KONSORT — Arm-Sorter, LR-Sorter, Swivel-Sorter і Shoe-Sorter, які успішно працюють на терміналах десятків підприємств в Україні.

Сергій Рудюк, директор компанії ТОВ «К2Р», розповів про ERP систему K2 CLOUD ERP та модуль WMS для автоматизації складів.

За словами спікера, це гібридне SaaS рішення для повної автоматизації підприємства, яке може працювати одночасно в хмарах компанії К2®, в хмарах та серверах клієнтів в різних країнах.

Темою виступу Алли Кругляк, керівниці департаменту мультимодальних перевезень в Euro Forwarding, стала «Прибираємо із ланцюга постачання зайві ланки: пряма консоль до Києва з Китаю налагоджена і працює».

Спікерка розповіла про те, як можна зекономити час на доставці вантажів з Китаю до України через порт у Гданську. Застосування прямої консолі дозволить уникнути транспортування до складу в Гданьску, розформування контейнерів, оформлення супровідних документів і завантаження до збірного авто.

Темою виступу Андрія Смаля, Founder ItUa, стала «Свобода автоматизації логістики або чіткі рамки готових рішень». Спікер наголосив, що інвестиції в автоматизацію, це інвестиції в майбутнє. Автоматизація впливає на збереження та задоволеність персоналу, оскільки дозволяє команді зосереджуватися на більш складних та творчих завданнях.

Вікторія Наумчева, засновниця компанії Fair Logics, виступила з доповіддю «Мультимодальні перевезення: новий глобус України»

Спікерка навела аналіз змін у варіантах доставки в Україну та за кордон. Учасники конференції почули актуальний перелік морських портів та залізничних терміналів, які залучені до мультимодальних перевезень.

Анастасія Конончук, виконуюча обов’язків директора з Маркетингу ANT-Logistics розповіли про Оновлення сервісу та мобільного додатку ANT-Logistics.

Спікери навели переваги оновлень сервісу ANT-Logistics для автоматизації бізнесу. Головна задача сервісу — швидкість побудови маршруту, яка поліпшується з кожним роком: У 2024-му розрахунок 2500 точок потребуватиме лише 10 хвилин.

Олександр Кустреюк, керівник проєкту ВЧАСНО.EDI, виступив із темою «Чи готовий бізнес та провайдери до впровадження Е-ТТН?»

Спікер розповів про важливість цифровізації товарно-транспортної накладної — одного з найскладніших документів на папері — і презентував учасникам конференції сервіс електронних ТТН для кожного учасника логістичного процесу — постачальника, перевізника та магазина або складу.

Анна Хахва, директорка київської філії Global Ocean Link, виступила з доповіддю «Специфіка співпраці з лініями та експедиторами у воєнний час».

Спікерка розповіла про головні зміни, що сталися з лініями: вони стали комерційно активнішими та більш зацікавленими в роботі з клієнтами й експедиторами.

Євгеній Паталяк, Managing Partner WEZOM, навів практичний кейс «Впровадження кастомного Software в найбільшій у США компанії пікап траків».

Спікер зазначив, що зазвичай компанії не замовляють спеціально розроблене програмне забезпечення, віддаючи перевагу недорогим системам за підпискою, складним великим системам або ж звичайним Google-таблицям.

Закінчився перший день врученням національної Премії - Ukrainian Logistics Award-2023, яку третій рік поспіль ініціює наша компанія ТрейдМастерГруп

Переможці:

Найкраща комплексна логістична компанія Укравтологістика

Найвідоміша логістична компанія UNI-LAMAN GROUP

Найдинамічніша компанія у логістиці Meest China

Найстабільніша логістична компанія UNI-LAMAN GROUP

Лідер з пошуку нових логістичних рішень EURO FORWARDING LLC

Найкраща комплексна логістична компанія UNI-LAMAN GROUP

Найефективніша логістична компанія Weiz Logistics

Також проходила виставка рішень, послуг, обладнання та техніки для логістики на якій було представлено понад 50 стендів
Загалом виставку відвідало понад 1000 учасників протягом 2-х днів

Повний реліз за посиланням https://trademaster.ua/articles/313734

B2B Медіа-група TradeMasterGroup, вітає учасників конференції з набутими знаннями і новими знайомствами.

Ми завжди раді бачити вас на наших наступних конференціях!

Дякуємо ЗМІ за підтримку: trans.info, Mind.ua, Logist.fm, 44.ua, Marketer, Depo, Dsnews.ua, Interfax, 33 Канал, Ukrpres.info, Postfactum, Vesti.ua, UBR, Open4business, Fixygen, Agrostory, Перший Бізнесовий biz, Delo.ua,  Igate,

Інтерфакс-Україна - інформаційний партнер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА