10:09 04.12.2023

Чому варто арендувати сервер за межами України через Sidata.com.ua?

3 хв читати

Реклама

Автоматизація бізнесу у хмарі через оренду серверу за допомогою Sidata.com.ua – це зараз на часі, як ніколи.

 1. По-перше, це загальний тренд у всьому світі, який Україна, як на мене, зараз очолює.
 2. По-друге, це знімає всі ризики, які виникли в Україні під час війни.
 3. По-третє, це просто зручно, коли вся інформація знаходиться у хмарі, але про це детальніше.

Які завдання вирішують за допомогою оренди сервера?

Кому точно потрібно скористатися послугою оренди віртуального (VDS/VPS) або виділеного сервера (dedicated) в США або Европі?

Основними замовниками послуг з оренди серверів є керівники, фінансові директори, бухгалтери, власники бізнесу, системні адміністратори. Перерахуємо, які завдання ця цільова аудиторія планує вирішити за допомогою орендованого сервера:

 1. Перенесення бухгалтерії в онлайн – найпопулярніша послуга на даний момент часу. Де б не був ваш бухгалтер, вся бухгалтерія онлайн і доступна при першому кліку, неважливо, ви використовуєте 1C або будь-який інший BAS продукт.
 2. Розміщення власних систем CRM/ERM або ERP. Використовувати ці системи у локальній мережі вже давно моветон, навіть доволі небезпечно, тому хмара для цих систем ідеальне рішення.
 3. Поштовий сервіс. Не всі готові довірити своє ділове листування всім відомим компаніям технологічним гігантам, тому поштовий сервер на основі віртуального виділеного серверу VDS/VPS стане у нагоді, як малому, так і середьному бізнесу.
 4. Розміщення програм та веб-продуктів. Задумали стартап? Добре, просто передайте всю технічну роботу по серверу на аутсорст у SIDATA, а самі займайтеся продуктом, а не довгими пошуками DevOps на сайтах з працевлаштування.
 5. Резервний сервер для зберігання будь-яких ваших комерційних даних. Безумовно, можна замовити хмару у загальновідомих техногігантів, але вони точно не гарантують збереження ваших даних у своїх довгих угодах дуже маленьким шрифтом, також є ризик, що черговий AI може повчитися на ваших даних, воно вам потрібно?
 6. Обчислювальні потужності під ваші потреби. Причому керувати обчислювальними потужностями можна прямо через віртуальний кабінет на сайті Sidata. Гнучке налаштування дозволяє замовляти саме стільки ресурсів, скільки потрібно на даний момент, процесор, оперативна пам'ять та диск, збільшуйте, або зменшуйте одним кліком.

VPS/VDS сервер проти Dedicated сервер

Які переваги оренди сервера у SIDATA?

Найголовніше те, що є в активі компанії є повний спектр послуг у хмарних технологіях. Ви можете не мати команди, тільки бажання і продукт, і вже стати клієнтом SIDATA. Тому що все інше на себе візьмуть фахівці компанії. Наприклад, SIDATA додатково до аренди серверу пропонує такі послуги:

Розміщення BAS у хмарі

У компанії пропонують встановити та налаштувати готові конфігурації BAS-систем, такі як:

 • BAS Малий бізнес
 • BAS Бухгалтерія
 • BAS Управління торгівлею
 • BAS Документообіг
 • BAS Комплексне управління підприємством
 • BAS ERP

Ми допоможемо вам перенести 1С:Підприємство у хмару, або зробити будь-яку міграцію даних у хмару.

Для тих, хто сумнівається, що за всім цим доведеться пильно стежити та адмініструвати, даремно, адже в компанії присутні послуги повного адміністрування сервера, досвід та експертиза з усіх цих напрямків є. За весь час послугами компанії скористалися 1109 клієнтів із 14+ країн.

Ресурси компанії SIDATA значні

 • 4 дата-центру у різних країнах
 • 177 збалансованих серверів на базі Intel Xeon та AMD Ryzen з високою частотою до 4.9 ГГц
 • Предвстановлене ПЗ, можливість вибрати дистрибутив Debian, Ubuntu, Centos, а також орендувати сервер на базі операційної системи Windows Server 2016/2019
 • Захист даних від злому, вірусів та DDOS-атак

SIDATA - компанія, яка надає надійні послуги оренди серверів у всьому світі, включаючи Україну. Доступна оренда серверів забезпечує безпеку даних та економію коштів для мільйонів користувачів, які цінують збереження своєї інформації та бажають заощадити гроші.

Sidata - оренда серверів

Авто публікації: Василенко Сергій, керівник SIDATA, експерт у галузі хмарних очислень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА