10:37 25.05.2023

Погляд на мікрофінансову галузь України у 2022 році

2 хв читати

Expobank.kiev.uaРинок мікрокредитування в Україні зазнав значних змін останніми роками, особливо у зв'язку з війною, що призвела до економічних змін, які відбулися в країні. Попри труднощі, галузь продовжує відновлюватися і розвиватися, відіграючи важливу роль у наданні фінансових послуг населенню України.

Зниження заборгованості за онлайн кредитами

За останніми даними порталу Opendatabot, сума заборгованості за онлайн кредитами в Україні зменшилася на 5 млрд грн з 13,1 млрд грн на початок 2022 року до 8,05 млрд грн на початок 2023 року. Це зниження свідчить про значне поліпшення загального стану мікрофінансової галузі в Україні.

Цікаво, що, попри зниження боргу, всі МФО України видали нових онлайн кредитів на картку майже втричі більше: 8,1 млрд грн у 2021 році та 23,9 млрд грн у 2022 році.

Як фінансові портали скорочують заборгованість за мікрокредитами в Україні

Щоб скоротити борг за онлайн кредитами та не потрапити на шахраїв, необхідно ретельно вивчати пропозиції мікрофінансових компаній й уважно читати всі умови в договорі з конкретною МФО. Вивчити детальну інформацію відразу про декілька МФО, а також порівняти умови та вибрати для себе відповідний варіант найзручніше на фінансовому порталі ExpoBank.kiev.ua. На сайті є чудовий функціонал порівняння кредитних компаній, який значно скорочує час на пошуки та аналіз пропозицій щодо онлайн кредитів.

Експерти порталу надають актуальну інформацію щодо ставок, допомагаючи позичальникам ухвалювати обґрунтовані рішення і брати для себе вигідні онлайн кредити на ExpoBank.

Крім того, фінансовий портал надає інструменти, що допомагають позичальникам управляти своєю заборгованістю за мікрокредитами, такі, як калькулятори погашення заборгованості, поради щодо поліпшення кредитного рейтингу та інші фінансові поради. Це може допомогти позичальникам взяти під контроль свої фінанси та уникнути боргового циклу.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА