11:30 03.05.2023

Страхування при подорожах з дітьми: що потрібно знати і як вибрати відповідну страховку

3 хв читати

Інколи туристи подорожують із неповнолітніми дітьми. Такий вид подорожі накладає додаткову відповідальність на батьків і пов'язаний із додатковими труднощами та небезпеками. Як відомо, «здоров'я дітей – багатство країни», тому уряди багатьох країн вимагають обов'язкового оформлення страхового поліса на дітей від мандрівників, які в'їжджають до їхньої країни.

Види туристичних страховок на дітей

Найпопулярнішим видом страховки є медичне страхування, яке покриває витрати на медичне обслуговування та лікування у разі потреби. Така страховка може включати покриття витрат на ліки, операції та навіть евакуацію у разі серйозних захворювань.

Якщо туристична сім'я, яка подорожує з дітьми, планує активний вид відпочинку за кордоном, то варто подумати над оформленням страховки від нещасних випадків. Така страховка покриє витрати на лікування та компенсацію у разі нещасного випадку, що трапився під час подорожі. Ця страховка може бути особливо корисною, якщо дитина захоплюється екстремальними видами спорту.

Страхування від затримки рейсу або скасування поїздки буде корисним, якщо дитина відправляється в далеку подорож, яка може бути затримана через погодні умови або інші фактори. Страховка багажу покриє непередбачені витрати, якщо багаж дитини під час подорожі буде втрачено або пошкоджено. Така страховка стане в нагоді, якщо дитина подорожує зі значною кількістю речей, таких як спортивне обладнання або особисті речі.

Кожна страховка має свої особливості та обмеження, тому перед покупкою туристичної страховки на дитину необхідно уважно вивчити умови страхування.

Чи завжди потрібно оформлювати страховку на дітей при виїзді за кордон

У більшості випадків при виїзді за кордон з дітьми страховка є обов'язковою вимогою. Однак правила можуть відрізнятися залежно від країни, до якої планується поїздка, а також від умов та типу поїздки.

У разі поїздки до країн Шенгенської зони оформлення медичної страховки на дітей є обов'язковою процедурою. Для інших країн, таких як США або Канада, страховка може бути обов'язковою, особливо якщо клієнт збираєтеся в'їхати в ці країни на автомобілі.

Перед поїздкою за кордон з дітьми важливо перевірити вимоги для в'їзду в країну, до якої направляється клієнт, та переконатися, що діти захищені відповідним медичним страхуванням - https://opika.org/turystychne-strahuvannya/ 

Де вигідно оформити туристичну страховку на дітей

В Україні працює багато страхових компаній, які пропонують туристичні страховки для дітей, і вибір може залежати від багатьох факторів, включаючи географічне розташування, тип страховки та вимоги поїздки.

Одним із варіантів може бути використання онлайн-сервісів порівняння страховок, які допоможуть порівняти різні страхові компанії та їхні пропозиції. Як правило, страховка оформляється через туристичні агенції або прямо у страхових компаній. У будь-якому випадку перед покупкою страховки треба переконатися, що страховий поліс відповідає потребам туриста та вимогам його поїздки.

Де вигідніше оформити страховку в Україні

На українському ринку страхування працює кілька сотень різних страхових компаній. Ось деякі з них:

  • «Опіка» – молодий популярний сервіс страхування клієнтів, де швидко та надійно можна оформити будь-яку туристичну чи медичну страховку.
  • "ПЗУ Україна" – компанія, яка надає широкий спектр страхових послуг, включаючи туристичні страховки.
  • Альфа-Страхування - одна з найбільших страхових компаній в Україні, яка надає страхові послуги, включаючи туристичні страховки.
  • "ARX" - страхова компанія, яка є частиною міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings.
  • UNIQA - ще одна велика страхова компанія в Україні, яка надає туристичні страховки з різними варіантами покриття.
  • "INGO Ukraine" - страхова компанія, яка надає туристичні страховки з різними опціями покриття, включаючи медичні витрати, страхування відповідальності та інші ризики.


 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА