10:06 31.03.2023

Інформаційний фронт України: як протистояти російській пропаганді

1 хв читати

Як і чим можуть бути корисні журналісти, ЗМІ, блогери та лідери громадської думки під час війни — про це дискутували учасники  масштабного форуму "Інформаційний фронт України: Вінниччина", який відбувся 30 березня у Вінниці, – повідомляє Інтернет-видання "Політична арена Вінниччини"  
Також на заході обговорювали дієві практики і методики протидії російській пропаганді, успішні кейси поширення української позиції в західних ЗМІ, проблеми і перспективи просування українських наративів у світі.
 

 
З вступним словом до учасників форуму звернувся Герой України, військовий льотчик, один із найкращих українських пілотів-винищувачів з позивним "Karaya" Вадим Ворошилов.
 
У роботі форуму взяли участь речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, Надзвичайний і Повноважний посол України, дипломат Валерій Чалий, виконавчий директор "Українського інституту майбутнього" Вадим Денисенко, політтехнолог Сергій Гайдай.
 

 
"Росія однозначно програла інформаційну війну. Наша країна на багатьох ділянках перемагає на дипломатичному полі. Це ми бачимо по безпрецедентній підтримці України від всього цивілізованого світу.  Все це — здобутки. Але здобутки проміжні на шляху до нашої перемоги. Цілковита перемога України передбачає й перемогу на інформаційному фронті та деморалізацію агресора", – сказав на відкритті співорганізатор форуму Микола Філонов.


 
Організаторами заходу виступили ГО "Центр соціально-політичного моніторингу "Вектор", ГО "Ми — Вінничани", та медіахолдинг "Новини Вінниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА