12:37 30.01.2023

В Дніпрі на святкуванні Хануки, з промовою до єврейської громади виступив бізнесмен Фелікс Борисович Черток

3 хв читати

Новини Дніпра: Фелікс Черток прийняв участь в церемонії запалення свічок на головній ханукії міста.

З 18 по 26 грудня 2022 у Дніпрі в культурно-діловому центрі "Менора" відбувся захід Хануки. Це 8-денне єврейське свято чуда, перемоги у війні між святістю і нечистотою. Головною подією четвертого вечора заходу стало запалення свічок на головній ханукії міста. Взяв участь у церемонії та звернувся з привітанням до містян, член опікунської ради Дніпропетровської єврейської громади, власник провідної компанії з дистрибуції “Торговий дім «АВ»” – Фелікс Борисович Черток.

Головний рабин Дніпра та регіону – Шмуель Камінецький звернувся до євреїв та подякував членам опікунської ради та особисто бізнесмену Феліксу Чертку за підтримку громади.

У своєму зверненні, рабин зазначив, як важливо почуття відданості для кожного єврея. До слова, у перекладі з івриту "Ханука" означає «відданість». Рабин подякував, членам опікунської ради Дніпропетровської єврейської громади, за підтримку в цей нелегкий для України час.

”Зараз, як ніколи потрібно бути обʼєднаними та відданими культурі та вірі у Всевишнього. Я вдячний членам опікунської ради громади нашого регіону – підприємцям, що підтримують жителів міста. Сьогодні почесну місію запалення свічок на ханукії, я хочу надати поважному члену нашої спільноти, який вірить у продовження розвитку єврейської громади в Україні - Феліксу Борисовичу Чертку. Фелікс Борисович – український єврей, який пишається своїм походженням та відданий добрим справам. Він приймає активну участь в реалізації проектів для підтримки громади, щоб допомагати тим, хто цього потребує. Нехай вогонь, що запалюється сьогодні, через світло та дива Всевишнього проникає у наші будинки, сім'ї та наше життя.”, – говорить Шмуель Камінецький.

Привітання єврейської спільноти від Фелікса Чертка

Після запалення ханукії з відповідними благословеннями Фелікс Борисович Черток, звернувся до єврейської спільноти Дніпра та побажав усім світлого та радісного свята Хануки. Звернув увагу на єдність єврейського народу:

"Єврейський народ протягом своєї довгої історії, тривалий час піддався випробуванням. Найскладніші випробування, які Бог послав нам, ми завжди проходили з честю. Це завдяки тому, що кожен єврей знає – треба сподіватися на Всевишнього, як би не було важко, страшно і небезпечно. Навіть якщо ситуація безнадійна, Всевишній дасть сили та наснаги, розв'язати проблему і тим самим стати сильніше, мудріше, багатше. Я бажаю вам, попри те, що за вікном темно, а в Менорі світло, як всередині, так і зовні, щоб цей вогонь горів у кожного в душі. Не втрачайте бадьорості, а даруйте її всім оточуючим. Веселої Хануки і великих чудес!”

Відео святкування Хануки у м. Дніпро за участі рабина Шмуеля Камінецького та бізнесмена Фелікса Борисовича Чертка

Під час свята на гостей церемонії чекала єврейська концертна програма з інструментальною музикою, хасидськими танцями та смачними ханукальними пончиками.

Вітаємо всю спільноту євреїв в Україні зі світлим святом Хануки!

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА