12:24 13.05.2022

Вся продукція державних лісгоспів буде продаватись через біржі

2 хв читати

12 травня 2022 року відбулась робоча нарада щодо реалізації оброблених та необроблених лісоматеріалів, яка проходила за участю Державного агентства лісових ресурсів України, його обласних управлінь та лісових господарств, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, товарних бірж та Асоціації "Біржові та електронні майданчики".

Під час зустрічі обговорили результати роботи галузі, в т.ч. під час військових дій.

Представники ДАЛРУ повідомили, що задоволені фактом поновлення біржами торгів необробленою деревиною, а також відзначили перші результати, а саме додаткові надходження коштів до лісового господарства, за підсумками березня, квітня та початку травня 2022 року.

"Хто б там що не говорив, але сьогодні біржові торги, саме торги на ліцензованих біржах, себе зарекомендували безпрецедентно", - зазначив Голова ДАЛРУ Юрій Болоховець.

"Тільки ж у воєнний стан ми відпустили ситуацію буквально на тиждень у відношенні прямих договорів, то відразу посипались й різні корупційні ризики, звинувачення й т.д. Тому це питання вже пройдено, аргументів відносно прямих договорів ніяких немає, функціонал (бірж) сьогодні абсолютно забезпечений. Тому, шановні колеги, з 1 червня 2022 року вся наша продукція повинна продаватись виключно через біржі" - додав Юрій Болоховець.

На зустрічі представники бірж зазначили, що вони повністю готові до збільшення обсягів реалізації не лише необробленої деревини, а й 100% пиломатеріалів виробництва лісових господарств. Разом з тим біржі продовжують впроваджувати нові розробки для максимальної зручності учасників ринку.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА