Увага: В Київській області зникли люди, просимо допомогти у пошуку ("Знайди близьких", 03.04.2022)
Увага! На Київщині зникли люди. Просимо допомогти у пошуках:
1. Терещенко Олег Іванович, проживає за адресою: Київська обл,, с. Копилів. З 25.03.2022 не виходить на зв'язок.
Терещенко Олег Іванович
Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Олега, прохання повідомити за телефоном: +380504597802 (Тетяна).
2. Бородавко Ганна Олександрівна, проживає за адресою: Київська обл,, м. Бровари з дочкою, Бородавко Варварою. Також могла знаходитись в селі Нова Басань Чернігівської обл. З 28.03.2022 року не виходить на зв'язок.
Бородавко Варвара (дочка)
Бородавко Ганна Олександрівна
Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Ганни та Варвари, прохання повідомити за телефоном:
+380679440134, +380507202125 Viber (Євгенія Володимирівна).
3. Большова Марія Олексіївна, 28.04.2015 р.н. Разом з батьком Большовим Олексієм Олександровичем, 12.03.1977 р.н. перебували на приватній базі выдпочинку "Ліс" у с. Щасливе Київської області. Могли також знаходитись в Києві, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 88-92, кв. 94.
Большова Марія Олексіївна
Большов Олексій Олександрович
Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Марії та Олексія, прохання повідомити за телефоном:
+380990733687 (Наталія - мати).
-----------
Ми просимо громадян, родичі яких не виходять на зв’язок, надсилати нам всю інформацію. Рекомендуємо використовувати таку форму звернення:
1. ПІБ зниклої людини;
2. Ваші контактні дані;
3. Фото зниклого, опис особливих прикмет;
4. Приблизне місце останнього перебування зниклого.
Проект "Знайди близьких" є некомерційним, всі ваші звернення будуть відредаговані та опубліковані безкоштовно у ЗМІ.
Запрошуємо колег із ЗМІ приєднатися до ініціативи!
Координатором проекту є заступник керівника інформагентства «Інтерфакс-Україна» та видавець проекту Open4Business Максим Уракін.
Інформацію про зниклих надсилайте, будь ласка, на електронну пошту [email protected]