Інтерфакс-Україна
14:10 31.01.2022

Іван Ніякий вирішив брати участь у конкурсі на посаду першого заступника голови Морської адміністрації

2 хв читати
Іван Ніякий вирішив брати участь у конкурсі на посаду першого заступника голови Морської адміністрації

Іван Ніякий вирішив брати участь у конкурсі на посаду першого заступника голови Морської адміністрації

Одесит Іван Ніякий розпочав свою кар'єру у 2010 році. За 10 років він пройшов шлях від морського агента до директора «Краншип», підрозділ однієї з найбільших транспортних компаній країни. У 2018 році Ніякий став віцепрезидентом ключового галузевого об'єднання – «Морської палати України», яка ставить перед собою завдання захищати інтереси бізнесу та працівників, супроводжувати розробки нормативно-правових актів, вирішувати першочергові завдання галузі та доводити, що Україна може стати передовою морською державою. 

«Я в морській справі все свідоме життя, пройшов шлях від початкової позиції до керівника компанії. Я знаю та бачу проблеми галузі. Ми з колегами з «Морської палати», провідними професіоналами у своїй справі, постійно перебуваємо на зв'язку, обговорюємо та опрацьовуємо шляхи розв’язання ключових проблем нашої індустрії. Час перейти від дискусій до практики», – заявив Ніякий.

Останніми роками Морська адміністрація пережила серйозні випробування. Орган часто критикували за відсутність професіоналізму та компетентних кадрів, згадували в контексті безперервних корупційних скандалів, просуванні різних темних та сірих схем. У професійній спільноті давно накопичилося незадоволення тим, що відбувається: незаконно призначеними капітанами портів, відсутністю системи забезпечення та нагляду за безпекою мореплавання, недостатньою кількістю професіоналів у штаті Морської адміністрації.

Проте лідери індустрії зазначають, що з приходом нового міністра інфраструктури у травні 2021 року стала помітна позитивна динаміка у роботі над проблемами галузі. Розкриваються корупційні схеми, залучаються ключові професіонали для реформ у відомстві.

«Нова команда готова та має ресурси для якісної реформи системи. З радістю застосую свій досвід та навички на благо спільної справи. Упевнений, що разом однією командою професіоналів ми зможемо нарешті навести лад і викорінити корупцію та некомпетентність у галузі», – прокоментував Іван Ніякий.

Кабмін оголосив кадровий конкурс на посаду першого заступника голови Морської адміністрації з 26 січня 2022 року. За законом, конкурс триває 45 днів із моменту оголошення.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА