17:14 09.07.2021

VR Capital вітає чергове рішення Верховного Суду про стягнення кредитної заборгованості з Укрзалізниці

2 хв читати

8 липня 2021 року Верховний Суд прийняв судове рішення, яким підтвердив законність стягнення з Укрзалізниці на користь VR Global Partners, L.P. заборгованості по найбільшому кредиту в розмірі 66 млн доларів США.

Це вже п'яте рішення Верховного Суду про стягнення боргу з Укрзалізниці на користь VR Global Partners, L.P. Загальна сума заборгованості Укрзалізниці перед VR Global Partners, L.P., яка є предметом стягнення в судах, складає близько 250 млн доларів США.

VR Capital вітає прийняте рішення Верховного Суду та сподівається на конструктивну позицію Укрзалізниці щодо погашення заборгованості. 

Як повідомлялось раніше, 20 квітня 2021 року Верховний Суд оголосив своє рішення у чотирьох справах про стягнення боргу з Укрзалізниці на користь VR Global Partners, L.P. У всіх справах Верховний Суд підтвердив позицію судів нижчих інстанцій та повністю відхилив касаційні скарги Укрзалізниці.

VR Global Partners, L.P. ("VRGP") — це інвестиційний фонд, яким керує VR Advisory Services Ltd ("VRASL"). VRASL зареєстрований в Американській комісії з цінних паперів та бірж як інвестиційний радник, а VR Advisory Services (UK) LLP, субпідрядний радник з питань інвестицій VRGP та деяких інших фондів, уповноважений Управлінням фінансової поведінки Великої Британії. VRGP був створений у травні 1999 року і протягом свого існування став лауреатом понад 15 галузевих нагород у Нью-Йорку та Лондоні, включаючи минулорічну премію EuroHedge за довгострокові результати (20 років) серед глобальних макрофондів, що спеціалізуються на інвестиціях з фіксованим доходом та відносною вартістю.

VR Capital - це міжнародна фірма з управління активами, яка обслуговує клієнтську базу інституційних інвесторів з приблизно 5 млрд доларів США в активах інвесторів, що управляються за допомогою об’єднаних фондів. VR Capital - один з найбільших західних інвесторів в Україну, портфель авуарів якого перевищує 1 млрд доларів. Маючи понад 22-річний досвід роботи, VR Capital фокусується на інвестиціях у ринки, що розвиваються, та у розвинені ринки. Фірма працює через свої головні офіси в Нью-Йорку та Лондоні, і понад 98 % активів, що перебувають під її управлінням, пов’язані з інвесторами в США та Західній Європі.

Для додаткової інформації звертайтесь за номером +380 95 618 15 64

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА