Інтерфакс-Україна
09:40 15.12.2017

Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

2 хв читати
Teva підписала договір з ПРООН для держзакупівлі препарату від розсіяного склерозу на рік із можливістю продовження на два роки

Фармацевтична компанія Teva (ТОВ "Тева Україна") підписала договір із міжнародною організацією Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) для закупівлі коштами держбюджету препарату від розсіяного склерозу глатирамеру ацетат на рік із можливістю продовження ще на два роки.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у фармкомпанії, у 2018-му і 2019 роках, згідно з договором, ПРООН зможе оформити замовлення на цей препарат відразу після ухвалення постанови Кабінету Міністрів і підписання відповідної угоди між Міністерством охорони здоров'я України та ПРООН.

При цьому в компанії зазначили, що Teva, зі свого боку, зможе планувати процеси виробництва й логістики з урахуванням цих очікуваних замовлень.

"З огляду на це, а також за рахунок великого обсягу закупівлі, Teva змогла запропонувати незмінну ціну на глатирамеру ацетат у дозі 20 мг/мл і забезпечити поступове зниження ціни на глатирамеру ацетат у дозі 40 мг/мл у 2017-му й наступних роках", - наголосили в компанії.

У компанії зазначають, що ця угода створює необхідні умови для забезпечення українським пацієнтам безперервного доступу до якісної терапії протягом трьох років.

"За умови внесення відповідних змін до законодавства угода може бути пізніше передана державному агентству, яке здійснюватиме державні закупівлі, й використовуватися для закупівель ліків державою безпосередньо", - повідомили в "Тева Україна".

Як повідомлялося з посиланням на Міністерство охорони здоров'я, ПРООН підписала довгострокові договори з чотирма міжнародними виробниками - Teva Pharmaceuticals (Ізраїль), Pfizer (Нідерланди), Novo Nordisk (Данія), Sanofi Genzyme (Франція), на постачання 11 препаратів для лікування розсіяного склерозу, хвороби Гоше, мукополісахаридозу, муковісцидозу, інших орфанних захворювань, гемофілії, а також для зупинення кровотеч.

ОСТАННЄ

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Держбюджет-2026 передбачає 258,6 млрд грн на сферу охорони здоров'я

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА