Інтерфакс-Україна
10:12 12.05.2020

В Індонезії мають намір дозволити людям молодше ніж 45 років ходити на роботу

1 хв читати
В Індонезії мають намір дозволити людям молодше ніж 45 років ходити на роботу

Влада Індонезії планує послабити обмежувальні заходи і дозволити жителям країни віком до 45 років ходити на роботу, повідомляють у вівторок місцеві ЗМІ.

За словами керівника спеціальної групи для боротьби з коронавірусом Доні Монардо, такі кроки дадуть змогу запобігти подальшим масовим звільненням в країні. "Молоді люди до 45 років фізично здорові. І якщо вони піддаються зараженню коронавірусом, то вони, ймовірно, не захворіють, бо у них не проявляється жодних симптомів", - зазначив Монардо.

За даними видання "Джакарта пост", за час пандемії майже 3 млн людей в Індонезії втратили роботу.

З початку спалаху коронавірусної інфекції в Індонезії зареєстрували 14,2 тис. випадків зараження, майже 1 тис. осіб померли, приблизно 3 тис. одужали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

Трамп заявив, що не заперечує, якщо Україна та Росія досягнуть миру без участі США

Іран не готовий на мирну угоду зі США, допоки Вашингтон не розморозить $24 млрд іранських активів - радник Хаменеї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА