Інтерфакс-Україна
13:41 29.03.2018

Медіа-холдинг АТR у суді вимагатиме відшкодування завданих від окупації Криму збитків

1 хв читати
Медіа-холдинг АТR у суді вимагатиме відшкодування завданих від окупації Криму збитків

Медіа-холдинг АТR має намір звернутися до міжнародного суду із позовом про відшкодування збитків, завданих унаслідок окупації Криму.

Як повідомила прес-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, АТR очікує: щойно спільний звіт Нацради і Міністерства інформаційної політики буде фіналізовано, він звернеться до міжнародного суду з позовом до Російської Федерації про відшкодування збитків за відібране майно і недоотриману вигоду від реклами.

За словами заступника генерального директора телеканалу АТR Айдера Муждабаєва, у результаті анексії Криму холдинг втратив чималі кошти: заарештовано і фактично відібрано майно телекомпанії загальною вартістю $4,5 млн, недоотримано кошти від рекламних надходжень.

На думку А.Муждабаєва, подавати такі позови можуть й інші телерадіокомпанії, які втратили своє майно внаслідок окупації Криму.

"Можливо, не одразу, але з часом ми зможемо щось відсудити у російського окупанта на міжнародному рівні. І це була б така перемога нас усіх", - сказав він.

Єдиний в світі кримськотатарський телеканал ATR з 00.00 1 квітня 2015 припинив мовлення в Криму, оскільки Роскомнагляд відмовився зареєструвати його відповідно до російського законодавства.

У червні, після більш ніж 2,5 місяців припинення роботи, АТR відновив мовлення з Києва.

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА