Інтерфакс-Україна
13:58 19.10.2016

Кабмін запровадив можливість оплати послуг ЖКГ громадянами, які не отримують субсидію, на виплат

1 хв читати

Кабінет Міністрів України ввів можливість оплати на виплат житлово-комунальних послуг громадянами, які не отримують житлові субсидії.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

За словами голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка, передбачається, що за заявою споживача комунальних послуг він може отримати розстрочку і в місяць звернення йому необхідно буде сплатити 50% рахунку, а решту необхідно буде сплатити рівномірно протягом квітня-вересня наступного року, до початку наступного опалювального сезону.

Він наголосив, що ця можливість буде введена для тих громадян, які не отримують субсидії.

ОСТАННЄ

ВМС провели підготовку до відбиття можливих ударів противника морськими дронами в районі Одеси

Внаслідок атак без світла перебувають споживачі в п'яти областях, негода знеструмила 22 н.п. на Дніпропетровщині

Сибіга звернувся до москвичів, які цікавляться, "що відбувається": Запитайте Путіна

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

Сирський затвердив заходи відновлення та розвитку сержантського корпусу ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА