Інтерфакс-Україна
11:32 31.07.2014

Представники Росавіації, які прибули до Києва для участі в розслідуванні аварії "Боїнга", спробують у четвер потрапити на місце катастрофи

1 хв читати
Представники Росавіації, які прибули до Києва для участі в розслідуванні аварії "Боїнга", спробують у четвер потрапити на місце катастрофи

Заступник керівника Федерального агентства повітряного транспорту Олег Сторчевой, призначений уповноваженим представником РФ для участі в розслідуванні обставин та причин катастрофи літака "Боїнг 777" авіакомпаній Malaysian Airlines, із групою своїх радників прибув до Києва, повідомила в четвер Росавіація.

"Російські фахівці мають намір зустрітися з керівником комісії з розслідування Жизбертом Вогелааром і надати комісії з розслідування всі матеріали, запит на які зробив голова комісії", - йдеться в повідомленні.

"Сьогодні ж російське представництво спробує дістатися місця падіння "Боїнга 777" та спільно з фахівцями міжнародної комісії з розслідування на місці вивчити стан елементів конструкції повітряного судна", - зазначає Росавіація.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США відправлять перший гуманітарний вантаж на Кубу після урагану - Рубіо

СБС повідомили про знищення 6 одиниць засобів ППО ворога на ТОТ за 48 годин

Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії

Втручання США в ситуацію в Ірані є ймовірним протягом доби – ЗМІ

Енергопостачання Вільнянської громади Запорізької області відновлено за півтора дні – "Запоріжжяобленерго"

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА