Інтерфакс-Україна
09:15 22.02.2014

Світовий конгрес українців позитивно оцінює угоду про врегулювання кризи в Україні

1 хв читати

Світовий конгрес українців позитивно оцінює угоду про врегулювання кризи в Україні, підписану 21 лютого 2014 року між президентом України Віктором Януковичем і лідерами опозиції Арсенієм Яценюком, Кличком та Олегом Тягнибоком.

"Угода про врегулювання кризи в Україні, підписана за посередництва від імені Євросоюзу міністрами закордонних справ Польщі, Німеччини і Франції, є важливим кроком у напрямі припинення насильства і повернення миру і стабільності в Україну", - йдеться в повідомленні прес-служби Конгресу.

Водночас Світовий конгрес українців закликає всі сторони "неухильно дотримуватися узгоджених домовленостей", а міжнародне співтовариство "підтримати Україну в їх реалізації".

"Світовий Конгрес Українців просить міжнародне співтовариство підтримати Україну у здійсненні демократичних реформ на основі європейських цінностей", - заявив президент Конгресу Євген Чолій.

Світовий конгрес українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Конгрес об'єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв'язки з українцями ще 14 країн. Його засновано у 1967 р., а у 2003 р. визнано неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді ООН зі спеціальним консультативним статусом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА