11:30 06.01.2014

Валя Семеренко втратила лідерство у Кубку світу з біатлону

1 хв читати

Українська біатлоністка Валя Семеренко поступилася лідерством у загальному заліку Кубку світу з біатлону сезону 2013-2014 років чешці Габріелі Соукаловій.

У перегонах, що відбулися в неділю, з масовим стартом на етапі в німецькому Оберхофі українка посіла 15-е місце, а її головна конкурентка була 13-ю.

Тепер у Г.Соукалової 306 очок, а у Валі Семеренко - 304.

На третьому місці йде фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен (301 очко). Ще одна українка Олена Підгрушна та білоруска Дарина Домрачова з 284 очками ділять четверте-п’яте місця.

Як повідомлялося, Валя Семеренко очолила загальний залік Кубка світу після того, як 4 січня посіла дев'яте місце в гонці переслідування. Вона стала другою українкою після Олени Зубрилової, якій підкорилася жовта майка лідера.

Війська РФ увійшли на військову базу США в Нігері - ЗМІ

У Швеції почалися військові навчання НАТО, під час яких відпрацьовують перекидання американських підрозділів у Скандинавію

У Запоріжжі затримано адвоката за підозрою у збуті наркотичних засобів у місця позбавлення волі

Кулеба обговорив із Сікорським позитивну динаміку в українсько-польських відносинах

У Запорізькій області чиновникам Держспоживслужби, які організували побори місцевих фермерів, загрожує до 10 років в'язниці