15:20 26.09.2013

Власник ТЦ "Глобус" у центрі Києва заявляє про рейдерське захоплення центру

3 хв читати

Компанія London&Regional Properties (Лондон), що володіє через три українських юридичних особи 100% торгового центру (ТЦ) "Глобус" у центрі Києва, заявляє про рейдерське захоплення центру і намір обстоювати свої права на активи, зокрема і в Страсбурзькому суді.

"Наш торговий центр захопили рейдери. Це захоплення було нелегальним. "Глобус" захопили рейдери, а саме пані Морріс (Олена Морріс - ІФ). Сьогодні ми тут зібралися, щоб звернутися до посадових осіб в уряді, які допомогли б нам повернути назад в нашу власність ті активи, які у нас забрали незаконним шляхом", - сказав гендиректор групи London&Regional (Лондон) Ленард Себастіан на прес-конференції в Києві в четвер.

Він також заявив про намір обстоювати в судах право власності на активи компанії, а також плани звернутися до керівництва з проханням допомогти повернути у власність свої активи.

"Наскільки ми розуміємо, в захопленні брали участь не лише Олена Морріс та її чоловік, але це все спонсорується на досить високому рівні. Ми припускаємо, що тут замішані високопоставлені особи", - додав він.

Перший секретар посольства Великобританії Кріна Лавер, у свою чергу, висловила занепокоєння з приводу ситуації, що склалася навколо власності компанії London&Regional Properties в Україні.

Як повідомив директор компаній London&Regional в Україні, Святослав Ільченко, в ніч з суботи на неділю (з 21 на 22 вересня) "невідомі особи спортивної статури" захопили торговий центр "Глобус". "Я пішов на першу лінію… Там вхід заблокували десь десять осіб. Я домігся, що вийшов їхній, так би мовити, командир. Він не назвався, але сказав, що їх найняла Олена Морріс, щоб вони охороняли цей об'єкт. Він послався на те , що в Олени Морріс є судове рішення", - сказав С.Ільченко.

С.Ільченко повідомив про звернення до міліції, однак "реакції майже не було жодної". "Приїхала група "Беркута", вони зайшли в ТЦ "Глобус", але жодних дій щодо зупинення силового захоплення "Глобуса" з їхнього боку не відбувалося", - зазначив він.

За словами директора компаній London&Regional в Україні, пізніше невідомі особи захопили центри управління постами, картки доступу співробітників центру були анульовані. "Після цього практично всіх співробітників, зокрема і мене, витіснули з приміщення. О 3 годині ночі ТЦ захопили повністю", - повідомив він.

Як зазначив старший партнер юридичної компанії ТОВ "КМ Партнери" (Київ) Олександр Мінін, згідно з рішенням Солом'янського суду від 16 вересня 2013 року Олену Морріс було відновлено на посаді директора підприємства "Глобус", на якій, за його словами, вона ніколи не працювала. "У цій ситуації ми маємо, що формально нібито відбувається трудовий спір, але його використовують як привід для фактичного встановлення контролю над активами підприємства", - сказав він.

Він додав, що це рішення ще не набуло чинності і було оскаржене.

О.Мінін також повідомив про захоплення документів центру та печатки, висловивши припущення, що вони можуть бути в О.Морріс.

Крім того, за його словами, кілька орендарів вже отримали листи з новими реквізитами для оплати оренди, які надходили не від власника об'єкта.

О.Мінін додав, що власниками ТЦ "Глобус" виступають три юридичні особи : ТОВ "Ділайт", ТОВ "Ділайт Плюс" і ТОВ "Ділайт Сіті", які належать London&Regional Properties. Усі ці три підприємства здають в оренду свої площі іншому підприємству - ТОВ "ТЦ Глобус", яке , у свою чергу, здає їх орендарям.

Л.Себастіан також повідомив, що компанія London&Regional Properties у 2006 році заплатила за ТЦ "Глобус" понад $200 млн.

За оцінками О.Мініна, ринкова вартість ТЦ "Глобус" сьогодні становить до $200 млн.

ТЦ "Глобус" введено в експлуатацію в 2001 році. Його загальна площа становить 35,4 тис. кв. м, торгова - 18,58 тис. кв. м. 100% центру належить London&Regional Properties.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бельгія починає розслідування за підозрою у втручанні Росії в майбутні вибори в ЄС

Виконавча рада МВФ обрала Крісталіну Георгієву на другий термін як директорку-розпорядницю

Британський лазер DragonFire може бути використаний проти російських безпілотників в Україні

Армія РФ за минулий день обстріляла 13 громад Сумської області, 3 людей поранено

Єрмак: всесвітня підтримка української "Формули миру" може сприяти обміну полоненими за принципом "всіх на всіх"

Стартувало навчання понад 100 учасників у проєкті з підготовки управлінської ланки для деокупованих територій

Суд залишив Романа Гринкевича під вартою ще на два місяці

Зеленський відвідав у Чернівцях медиків і військових у госпіталі та вручив їм нагороди

Зеленський взяв участь у презентації платформи "Зроблено в Україні" в Чернівцях

Зеленський у Чернівцях провів зустріч зі студентами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА