Інтерфакс-Україна
12:51 25.04.2013

Хорошковський не має стосунку до конфлiкту навколо ТВi - заява

1 хв читати
Хорошковський не має стосунку до конфлiкту навколо ТВi - заява

Екс-перший вiце-прем'єр Валерiй Хорошковський не має стосунку до жодної зi сторiн конфлiкту, нiколи не прагнув придбати канал ТВi, не вiв з цього приводу нiяких переговорiв.

Таку заяву поширила прес-служба В.Хорошковського в четвер у зв'язку з низкою публiкацiй в українських ЗМI про можливу присутнiсть у конфлiктi навколо телеканалу ТВi екс-вiце-прем'єра.

"Поширення неправдивої iнформацiї про його причетнiсть до останнiх подiй, якi розгортаються на ТВi, вiн вважає нiчим iншим, як способом замаскувати тих, хто реально стоїть за спробою захопити канал сумнiвним способом", - йдеться в заявi.

В.Хорошковський переконаний, що "такi непрозорi методи щодо змiни керiвництва та власникiв, що мають ознаки рейдерства, є вкрай негативним явищем i свiдчать про значну кiлькiсть проблем iз захистом прав власностi та iнших прав в Українi, зокрема, i права на збалансовану й об'єктивну iнформацiю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини постраждали в Сумах через атаку російського БпЛА

Кулеба: У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків

Російський БпЛА поцілив у нежитлову будівлю в Харкові, даних щодо постраждалих немає

Трамп запроваджує мита проти країн, незгодних із планами анексії Гренландії, – ЗМІ

"Укренерго" у неділю застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Сибіга: Україна проінформувала партнерів про плани РФ щодо атак на інфраструктуру АЕС

Одна людина загинула, 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА