Інтерфакс-Україна
11:01 12.10.2012

На Львівщині міліція охороняє 1556 комплексів відеоспостереження на виборчих дільницях

1 хв читати

Співробітники ГУ МВС у Львівській області охороняють 1556 програмно-апаратних комплексів відеоспостереження і відеозапису трансляції зображення на виборчих дільницях.

Як повідомляє відділ зв'язків із громадськістю обласної міліції, в приміщеннях для голосування чергують співробітники МВС разом з активістами громадських формувань. Усі системи вже підключено до загальної мережі.

За даними міліції, об'єктами відеоспостереження на дільницях стануть місця видачі бюлетенів для голосування та стаціонарні урни. Обладнання встановлено так, щоб не порушувати таємниці волевиявлення.

За даними ЦВК, у Львівській області налічується 2156 виборчих дільниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів

Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА