Інтерфакс-Україна
20:41 13.03.2025

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

1 хв читати
Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

Єврокомісія погодила проєкти модернізації двох медичних закладів у Дніпропетровській області - у Кривому Розі та Дніпрі, їх готова профінансувала Чехія, повідомив очільник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Єврокомісія погодила проєкти модернізації медзакладів. Серед схвалених два – на Дніпропетровщині. Це лікарні у Кривому Розі та Дніпрі. Їх оновлення готова профінансувати Чехія, яка бере участь у програмі Ukraine Facility. Загалом в Україні вона інвестує в 6 закладів", написав він у телеграм у четвер.

"Дякую партнерам за таку неймовірну підтримку. Вона вкрай важлива для нас, адже ворог постійно цілить по цивільних об’єктах. Руйнувань зазнають і лікарні. Навіть в таких умовах надання якісної медичної допомоги для нас залишається пріоритетом", - додав Лисак.

 

ОСТАННЄ

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА