Інтерфакс-Україна
16:03 16.07.2024

Сім'ям з новонародженими видано понад 20 тис. "Пакунків малюка" за пів року

1 хв читати

Понад 20,2 тис. новонароджених дітей було забезпечено "Пакунком малюка" в натуральній формі за перше півріччя 2024 року, повідомив керівник Державної служби України у справах дітей Петро Добромільський.

"Щодо грошової компенсації вартості "Пакунка малюка" – проведено перерахування коштів для 76,8 тис. осіб (на підставі реєстрів, сформованих структурними підрозділами з питань соціального захисту населення) на суму 586,2 млн грн", - написав Добромільський на своїй сторінці у фейсбуці у вівторок.

За його словами, наразі є для видачі понад 13,4 тис. "бейбі-боксів".

"Хочу звернути увагу на те, що державна допомога спрямовується виключно на придбання дитячих товарів у закладах торгівлі, що долучилися до реалізації пілотного проєкту та внесені до Реєстру закладів торгівлі, розміщеному на офіційному вебсайті Мінсоцполітики", - зазначив Добромільський.

ОСТАННЄ

Короткостроковий режим тиші на Великдень продемонстрував необхідність надійного моніторингу його дотримання - ISW

РФ поновила авіаудари по Україні після закінчення доби режиму дотримання тиші – Повітряні Сили ЗСУ

Дії України і надалі матимуть дзеркальний характер: на тишу – тишею, на удари –ударами - Зеленський

Чистий притік в Україну за тиждень перед Великоднем сягнув 82 тис. - дані Держприкордонслужби

Трамп сподівається, що Україна і РФ укладуть угоду цього тижня

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 252 військовослужбовці - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 86 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Україна пропонує відмовитися від будь-яких ударів далекобійними дронами та ракетами по цивільній інфраструктурі на термін щонайменше 30 діб

Державний департамент США заявив, що вітатиме продовження режиму припинення вогню

Двоє лісників постраждали внаслідок підриву автомобіля лісгоспу у Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА