13:42 10.07.2020

Ігор Суркіс, Леонід Ашкеназі й Оксана Марченко володіють менше ніж 10% телеканалу "1+1" кожен - "1+1 media"

2 хв читати
Ігор Суркіс, Леонід Ашкеназі й Оксана Марченко володіють менше ніж 10% телеканалу "1+1" кожен - "1+1 media"

Медіагрупа "1+1 media" повідомила, що компанію Вolvik Ventures LTD (володіє 24,65% ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1") контролюють Ігор Суркіс (із часткою 33,34%), віце-президент ФКА "Динамо" (Київ) Леонід Ашкеназі (з часткою 33,33%) і дружина народного депутата Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко (з часткою 33,33%).

"Відповідно, кожна з цих осіб володіє в телеканалі "1+1" часткою, меншою за 10%. Наразі юристи "1+1 media" надіслали додатковий запит у Вolvik Ventures LTD з метою отримання оригіналів документів, що підтверджують зазначені факти", - йдеться в заяві медіагрупи.

У медіагрупі висловили занепокоєння тим, що не отримали цю інформацію від міноритарних власників відразу після зазначених змін або впродовж наступних 10 років.

"Крім того, юристи Ігоря Суркіса показували неактуальну інформацію на запити "1+1 media", коли юристи холдингу готували документи для щорічного аудиту та звітували перед Національною радою з питань телебачення і радіомовлення", - зазначається в заяві медіагрупи.

"1+1 media" називають такі дії з боку міноритарних власників недбалістю стосовно українського законодавства.

У медіагрупі також заявили, що редакційна політика медіаресурсів групи була й залишається без змін - журналісти впродовж цих 10 років готували незалежні матеріали на актуальні теми, без цензури або вказівок, дотримуючись стандартів журналістики й точно без підігрування країні-агресору.

"Зміни, які відбулися, жодним чином не позначилися на нашій державницькій позиції й не позначаться в майбутньому, адже наявні власники є учасниками з несуттєвою концентрацією (до 10%) і не можуть впливати на функціонування бізнесу й тим паче — втручатися в редакційну політику та впливати на контент будь-яких програм", - наголосили в "1+1 media".

Як повідомлялося, в червні "1+1 media" заявила, що для них є новою інформація про приналежність до структури власності телеканалу дружини народного депутата Віктора Медведчука телеведучої Оксани Марченко.

Згідно зі ЗМІ, в декларації, яку зазначив Медведчук, його дружина телеведуча Марченко - кінцевий бенефіціарний власник компанії Bolvik Ventures Ltd. (Британські Віргінські Острови). Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% в ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", зазначено в повідомленні про структуру власності на сайті каналу "1+1" станом на 2 березня 2020 року.

У січні брати Григорій та Ігор Суркіси подали позов проти Петра Порошенка до Лондонського міжнародного арбітражу, вимагаючи компенсації щонайменше $140 млн за невиконання умов з продажу екс-главі держави близько 25% акцій телеканалу "1+1", що належать братам.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА