Інтерфакс-Україна
10:00 25.09.2020

Огляд проекту бюджету-2021: 6% дефіциту та видатки на розвиток людського капіталу

1 хв читати

У п'ятницю, 25 вересня, о 10.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Огляд проекту бюджету 2021: 6% дефіциту та видатки на розвиток людського капіталу". Учасники: заступник директора Центру економічної стратегії Марія Репко, заступник міністра охорони здоров'я (2016-2019) Павло Ковтонюк; генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" Олеся Островська-Люта; заступник міністра освіти і науки (2019-2020) Єгор Стадний; економіст Центру економічної стратегії Анастасія Телетьон; модератор - виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Попередня реєстрація журналістів обов'язкова за посиланням https://ces.org.ua/review-of-project-budget-2021/. Додаткова інформація [email protected], тел. (063) 445-65-02 (директор із комунікацій Центру економічної стратегії Андрій Федотов).

ОСТАННЄ

Володимир Кличко на заході в Гамбурзі, який зібрав десятки тисяч європейців, закликав підтримувати Україну "не лише словами"

ДІАМ та КБУ щодо дерегуляції будівництва: ухвалені урядом постанови для прискорення відбудови

Трансформація комунальних теплопостачальних підприємств в енергетичні компанії: що змінюється і як діяти

Про презентацію та експертне обговорення дослідження в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ринок праці після 50 років: що насправді думають роботодавці – і що з цим робити"

Про дискусію у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є ознаки перелому у ході війни?"

Полк "Лава" корпусу "Хартія" провів повністю роботизовану операцію зі знищення росіян у Куп'янську

Про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стійкість держави в умовах війни: управління критичною інфраструктурою та протидія гібридним загрозам"

Про круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна на шляху до ЄС: стан, виклики, перспективи"

Презентація в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" результатів соціологічних досліджень "Корупція в Україні: загроза чи можливість?" та "Українці за кордоном"

Пресконференція на тему "Вища освіта та MBA в епоху штучного інтелекту: які професії та навички залишаться за людиною"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА