Інтерфакс-Україна
12:00 19.05.2020

Нові факти міжнародної корупції і зовнішнього управління Україною

1 хв читати

У вівторок, 19 травня, о 12.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція https://youtu.be/V0FBssBoPZQ народного депутата України Андрія Деркача на тему "Нові факти міжнародної корупції і зовнішнього управління Україною" ( вул. Рейтарська, 8/5-А). Запитання можна поставити під час трансляції, яка буде доступна на каналі агентства "Інтерфакс-Україна" https://youtu.be/V0FBssBoPZQ.

ОСТАННЄ

Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?

Вітроенергетика та УЗЕ у 2025: рік нових рішень, викликів і зростання

Презентації результатів дослідження в рамках проєкту "Реінтеграція українців: культурно-ідентичнісні та соціально-економічні аспекти повернення"

Українські військові запустили флешмоб з найбільш гарячих точок фронту!

Екологи та зоозахисники вимагають припинити незаконні відстріли у національних парках та розслідувати корупційні схеми видачі лімітів

Пресконференція на тему "Міндовкілля незаконно дає ліміти на вбивство тварин у національних парках"

Дискусія на тему "Стратегічні підсумки року"

Майбутнє українського боксу: позиція обласних федерацій перед Конференцією ФБУ

Які загрози для України створює динаміка зовнішніх і внутрішніх політичних процесів?

Про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Помічник сапера": новий інноваційний рівень безпеки для саперів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА