21:11 20.05.2022

Чи можна отримати кредит в Києві під час війни?

2 хв читати

Після введення воєнного стану в Україні спостерігається зниження попиту на кредитні продукти банків та фінансових компаній. Але при цьому більшість кредиторів ускладнила процедуру отримання довгострокового кредиту. З метою уникнення появи великої кількості проблемних кредитів, банки посилили підхід до оцінки ризиків, стали ретельніше перевіряти своїх позичальників. При поданні заявки детально перевіряється платоспроможність клієнта, наявність у нього заробітної плати чи іншого доходу. Крім того, більше уваги стали приділяти кредитній історії.

Які зміни ухвалили банки у своїй кредитній політиці

Більшість банків після початку війни розблокували кредитні ліміти на картах своїх клієнтів. Тепер українці можуть користуватися цими картками для вирішення повсякденних питань. Сума кредитного ліміту відносно невелика, її вистачить лише на повсякденні побутові витрати. В середньому вона коливається від 5 000 грн (Райффайзен Банк) до 10 000 грн (monobank, Альфа-Банк). У ПриватБанку зберегли кредитний ліміт з довоєнного часу, а УкрСиббанк обнулив кредитний ліміт (узгодження нового ліміту здійснюється індивідуально для кожного клієнта).

Нарахування відсотків є цілком законним і всі банки продовжують їх нараховувати за використання коштів банку. Закон України №2120-IX передбачає пільгове погашення кредитів, які були отримані до 24 лютого 2022 року. Відповідно нарахування за використання карткових лімітів, які були використані після початку війни, не регламентуються цим законом

кредит в Києві під час війни

Чи можна у банках отримати кредит?

Банки призупинили видачу споживчих кредитів. Наприклад, отримати кредит на холодильник чи телефон зараз практично неможливо. Багато банків, наприклад, ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль та інші, тимчасово не кредитують.

Чи можна отримати кредит у фінансовій компанії?

Фінансові компанії, такі як Status Finance, продовжують кредитувати позичальників. Вони надають можливість взяти кредит під заставу квартири в Києві чи Львові.

Оформлення кредиту займає до 2 днів. Процентна ставка – 1,5% на місяць. Їхня пропозиція вигідна тим, що вони надають у борг велику суму, від 20 000 грн. Отримати гроші можна готівкою у будь-якій валюті.

Кредит під заставу квартири чи іншої нерухомості у Києві обирають ті, кому гроші потрібні на тривалий період часу. Позикові кошти можна використовувати на вирішення своїх потреб до закінчення військового становища і виплачувати лише відсотки. Тіло кредиту можна повернути в кінці, при погашенніі кредиту.

Від позичальника не вимагають довідки про доходи. При оформленні кредиту під заставу нерухомості не проводиться фінансова перевірка позичальника. Це актуально для тих, хто не може підтвердити дохід у воєнний час.

У “Status Finance” лояльно ставляться до своїх позичальників. Не застосовують пені та штрафи за прострочення платежу. Всі питання можна швидко врегулювати з персональним менеджером, який на зв'язку по телефону і в популярних месенджерах (Viber, Telegram та ін.).

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА