13:49 11.12.2018

Переважна більшість українців вважають поганою соціально-економічну ситуацію в країні - опитування

2 хв читати

Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 82% українців оцінюють соціально-економічну ситуацію в країні як погану, свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Згідно з представленими в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок даними соцопитування, 14,3% вважають її посередньою, лише 0,9% добре оцінюють становище, ще 2,8% не змогли дати відповідь або взагалі відмовилися відповідати.

На запитання про те, хто винен у проблемах, 78,6% респондентів обрали варіант "некомпетентні і/або корумповані державні діячі, які перебувають при владі", ще 5,6% обрали варіант "військова агресія Росії", 3% - "опозиційні політики, які заважають роботі органів влади та розхитують ситуацію в країні", 2,4% - "надмірне втручання Заходу у внутрішні справи України".

Також 34,3% відповіли, що вони "не мають сподівань, що ситуація покращиться найближчим часом".

Згідно з представленими даними, 15,4% респондентів пов'язують сподівання на поліпшення ситуації з опозиційними політиками, які прийдуть до влади і привнесуть потрібні зміни, ще 7,4% віддали перевагу громадським діячам, які своїми діями контролюють владу та направляють ухвалення рішень в правильному напрямі, 5,3% обрали підтримку України країнами Заходу, 2,9% - "тиск країн Заходу на керівників України для здійснення необхідних перетворень".

Опитування свідчить, що 52,6% респондентів вважають, що для справжніх змін в Україні потрібно одночасно змінювати й особистості керівників, і правила, за якими живе суспільство. 22,1% вважають, що насамперед мають змінитися особистості керівників, 14,7% - що спочатку треба змінювати правила життя суспільства.

Також вважають, що нічого змінювати не треба - 2,5%.

Опитування проводив КМІС із 23 листопада до 3 грудня 2018 року. Було опитано 2 тис. респондентів, які проживають у 110 населених пунктах у всіх регіонах України, за винятком анексованої АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

Заступниця генпрокурора Літвінова: Розслідуємо воєнні злочини РФ проти довкілля, працюємо над притягненням злочинців до відповідальності

Новий керуючий заарештованими активами замість "ЖК "Воздвиженка" буде обраний до 12 червня - голова АРМА

Німецька MC-Bauchemie має намір інвестувати EUR 1,5 млн у розширення виробництва сухих будівельних сумішей

Понад 85% українців виступають за визнання нелегітимності правління Путіна й розрив усіх відносин із РФ, крім гуманітарних, - соцопитування

Українці найкраще ставляться до Канади, Латвії та Великої Британії, ставлення до Польщі та США суттєво погіршилося - соцопитування

Відправлення в Україну підрозділів країн-союзниць підтримують 3/4 українців - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА