11:24 21.04.2024

Блінкен вирушить із візитом до Китаю, щоб висловити занепокоєння з приводу підтримки Росії з боку КНР - ЗМІ

1 хв читати
Блінкен вирушить із візитом до Китаю, щоб висловити занепокоєння з приводу підтримки Росії з боку КНР - ЗМІ

Наступного тижня Держсекретар США Ентоні Блінкен вирушить із візитом до Китаю, в той час як США висловлюють серйозне занепокоєння з приводу підтримки Китаєм Росії, повідомляє CNN.

Як пише CNN, Блінкен зустрінеться з високопоставленими китайськими чиновниками в Шанхаї та Пекіні під час свого візиту 24-26 квітня. Зазначається, що у держсекретаря є "три основні цілі поїздки до Китаю".

"По-перше, досягнення прогресу з ключових питань; по-друге, чітко і безпосередньо висловити занепокоєння щодо двосторонніх регіональних і глобальних проблем; і по-третє, відповідальне управління конкуренцією", - йдеться в публікації.

Держсекретар, за даними CNN, планує ще раз висловити глибоке занепокоєння з приводу підтримки КНР російської оборонно-промислової бази, а також порушень прав людини і несправедливої економічної та торговельної практики.

Очікується, що Блінкен також обговорить ситуацію на Близькому Сході та проблеми в Індо-Тихоокеанському регіоні, включно з провокаціями КНР у Південно-Китайському морі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА