Інтерфакс-Україна
16:08 24.11.2015

Київ наполягає на допуску СММ ОБСЄ на непідконтрольну частину українсько-російського кордону - Оліфер

1 хв читати
Київ наполягає на допуску СММ ОБСЄ на непідконтрольну частину українсько-російського кордону - Оліфер

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ мають бути допущені на непідконтрольну Україні частину українсько-російського кордону, зазначила за підсумками відеоконференції тристоронньої контактної групи у вівторок прес-секретар представника України в тристоронній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

Крім того, за її словами, йшлося про поліпшення технічного забезпечення представників СММ ОБСЄ. "Представники СММ ОБСЄ мають бути допущені на непідконтрольну Україні частину українсько-російського кордону. Необхідно найближчим часом збільшити кількість технічного забезпечення для контролю, що використовують представників СММ ОБСЄ, - йдеться, зокрема, про безпілотники та прилади відеоспостереження", - розповіла вона агентству "Інтерфакс-Україна" за підсумками відеоконференції.

За словами прес-секретаря Л.Кучми, українська сторона ще раз підтвердила, що повністю виконала взяті на себе зобов'язання з відведення військової техніки калібром менш ніж 100 мм. Водночас представники СММ ОБСЄ та офіцери Спільного центру контролю й координації (СЦКК) фіксують у своїх доповідях різке збільшення кількості обстрілів і випадків порушення режиму припинення вогню в останні 10 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА