Інтерфакс-Україна
13:49 17.10.2013

Участь Європи в модернізації ГТС України може повернути актуальність проекту газотранспортного консорціуму

1 хв читати

Вкладення Євросоюзом коштів у модернізацію української газотранспортної системи (ГТС) непрямо підтверджуватиме намір отримувати через неї певну кількість російського газу, що може повернути актуальність переговорам про створення газотранспортного консорціуму, вважає посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

"Можливо, це зрушить переговори щодо перспектив створення газотранспортного консорціуму", - сказав він журналістам у Києві в четвер.

М.Зурабов висловив думку, що на сьогодні цей проект випав із порядку денного.

"Я не думаю, що найближчим часом є серйозні передумови, щоб цей проект повернувся до порядку денного ", - сказав російський посол.

Як повідомлялося, прем'єр України Микола Азаров у вересні цього року заявив про можливість часткової консервації ГТС, обґрунтувавши її тим, що для країни не вигідна підтримка потужностей ГТС на рівні 150 млрд куб. м на рік після зниження обсягів прокачування удвічі й використання потужностей на рівні 60%.

"Не може Україна самостійно зазнавати таких колосальних витрат. Може, нам законсервувати дві нитки, залишити 50 млрд куб. м"?, - сказав М.Азаров, піддавши критиці відсутність підтримки Європи в цьому питанні.

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА