20:57 14.10.2024

Відправник повідомлень про мінування об'єктів в Україні звинуватив у своїх діях журналістів "Радіо Свобода"

1 хв читати

Відправник листів, у яких повідомлялося про нібито мінування будівель органів державної влади, шкіл, бізнес-центрів, готелів, редакцій ЗМІ, посольств та інших об'єктів по всій Україні, "поклав відповідальність" за свої дії на журналістів "Радіо Свобода".

"У листі з погрозами, який розіслали сотням організацій, згадуються журналістки "Радіо Свобода" Ірина Сисак та Валерія Єгошина, а також фрілансерка Юлія Химерик, на яких відправники "покладають провину" у підривах, які нібито готуються", - зазначається в повідомленні "Радіо Свобода".

Лист підписала особа, яка назвала себе представником "терористичної групи", під назвою однойменного антиукраїнського телеграм-каналу, в якому поширюють заклики палити авто українських військових і переслідувати військовослужбовців ТЦК.

"Редакція не називає його ім’я та назву "групи" з безпекових та етичних міркувань", - наголошується в повідомленні.

Раніше "Радіо Свобода" оприлюднило розслідування авторства згаданих у листах журналісток про те, як російські спецслужби вербують українців, зокрема неповнолітніх, для підпалів автомобілів українських військових.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Король Бельгії Філіп – Зеленському: Ми на вашій стороні і допоможемо вам

"Енергоатом" підписав угоду з французькою Orano про збагачення урану для українських АЕС до 2040р.

ЗСУ уразили пункт управління ворога на Херсонщині та опорний пункт російських морпіхів у Курській області

У Білому домі спростували інформацію про начебто скасування легального статусу 240 тис. біженців з України

Зустріч лідерів ЄС із Зеленським тривала 1,5 години

47 країн-членів МАГАТЕ закликали РФ залишити ЗАЕС та засудили останню ротацію на станцію

Україна та Польща будуть розширювати співпрацю в межах "чеської ініціативи" та у сфері ОПК – Умєров

Пісторіус сподівається на швидке вирішення питання з виділенням для України €3 млрд військової допомоги

Пісторіус запевнив, що Україна може покластися на Німеччину, і не бачить ознак готовності Путіна до миру

Шольц заявив про необхідність забезпечити фінансову та військову підтримку України і важливість збереження підтримки США

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА