13:29 28.08.2018

Держсекретар Міненерговугілля Немчинов пройшов випробувальний термін на посаді

2 хв читати

Максим Немчинов пройшов тримісячний випробувальний термін на посаді державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Згідно з відповіддю Міністерства енергетики на запит агентства "Інтерфакс-Україна" М.Немчинов розпочав фактичне виконання посадових обов'язків держсекретаря з 23 серпня 2018 року.

"Станом на 23 серпня 2018 року випробувальний термін, встановлений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 325-р, завершився, і Немчинов М.О. продовжує виконувати посадові обов'язки державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України", - йдеться в відповіді відомства.

Закон "Про державну службу" передбачає, що в акті про призначення на посаду може встановлюватися випробування з метою перевірки відповідності державного службовця посаді з зазначенням його терміну. Якщо термін випробування закінчився, а держслужбовця не ознайомили з наказом про його звільнення з посади держслужби, вважається, що він пройшов випробування.

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Комісія з питань вищого корпусу державної служби за результатами відбору рекомендувала Кабінету Міністрів України призначити держсекретарем Міненерговугілля директора виробничо-комерційної фірми "Алмакс" М.Немчинова.

Резервним кандидатом тоді було визначено начальника управління забезпечення комунікації та організації роботи Міненерговугілля Юлію Підкоморну.

Пізніше, в грудні 2016 року, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик виступив за перегляд результатів конкурсу з вибору держсекретарів міністерств. Після чого з січня 2017 року Ю.Підкоморну було призначено на посаду виконувачки обов'язків державного секретаря Міненерговугілля.

16 травня 2018 року Кабмін усе-таки призначив держсекретарем Міненерговугілля М.Немчинова з випробувальним терміном три місяці, а Ю.Підкоморну 6 червня було призначено заступником міністра енергетики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

КМП НБУ в думці про динаміку облікової ставки у 2024 р. розділився як 7:4 на користь зниження ще на 0,5-1 п.п.

"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

Мінвідновлення закликало до 10 липня повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів

Обіцяні G7 та ЄС кошти Україні від російських активів не зменшують розміру українських претензій до РФ у судах - міністр юстиції

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА