Інтерфакс-Україна
15:39 23.03.2018

Порошенко упевнений в ухваленні ВР законопроекту про НБФБ у 2018 році

1 хв читати
Порошенко упевнений в ухваленні ВР законопроекту про НБФБ у 2018 році

Президент України Петро Порошенко висловив упевненість у тому, що Верховна Рада підтримає законопроект про Національне бюро фінансової безпеки (НБФБ).

"Чітко знаю, що ми робитимемо цього року. Захищатимемо економіку від тиску силовиків. Буде ухвалено законопроект про Національне бюро фінансової безпеки. Заберемо в усіх силовиків будь-які можливості навіть підходити до бізнесу", - сказав він на нараді з активом Волинської області в Луцьку в п'ятницю.

Як повідомлялося, глава парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна зареєструвала у Верховній Раді законопроект №8157 про Національне бюро фінансової безпеки, який раніше критикувало Міністерство фінансів. Законопроект є альтернативним урядовим пропозиціям про створення Служби фінансових розслідувань (СФР).

При цьому передбачається, що НБФБ буде підзвітне президентові і парламенту, тоді як СФР передбачалося підпорядкувати Міністерству фінансів, Кабінету Міністрів або Міністерству внутрішніх справ.

Раніше президент України Петро Порошенко виступав на підтримку ідеї створення НБФБ. Водночас прем'єр-міністр Володимир Гройсман наполягає на необхідності створення СФР.

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА