Інтерфакс-Україна
10:00 15.05.2023

Забудовники хочуть знищити перлину Києва - Галерний острів

1 хв читати

У понеділок, 15 травня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Забудовники хочуть знищити перлину Києва - Галерний острів", організатор - Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ). ТОВ "Галерна затока" звернулося до Київради з проханням не підтримувати створення пам'ятника природи "Ліс орхідей" через те, що збирається там будувати будинки та ТРЦ, що призведе до знищення Галерного острова та частини урочища Покол, відомих своєю природною красою та дикими орхідеями. Учасники: депутат Київської міської ради Ксенія Семенова, директор громадської організації "Екозагін" Михайло Погребиський, адвокат Київського еколого-культурного центру Олександр Дядюк, директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ОСТАННЄ

Рух України до ЄС: зовнішні виклики і внутрішні проблеми

"Далекобійні санкції" в дії

1 червня – річниця легендарної спецоперації СБУ "Павутина"

Як обмежені повноваження в адмініструванні податків впливають на доходи громад: презентація дослідження

Вступ України до ЄС на практиці: секторальна гармонізація, регіональна імплементація та суспільні настрої

Брифінг на тему "Реорганізація чи ліквідація: що насправді відбувається навколо Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України"

Пресконференція на тему "Російська дезінформація у 2026 році: нові теми та інструменти"

Дискусія в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Сильна Україна та незалежні країни Південного Кавказу"

Бойова робота пілотів батальйону "Svarog" триває цілодобово

Пресконференція на тему "Не вік, а технічний стан: бізнес вимагає скасування граничного строку для вагонів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА