11:00 31.01.2022

У "Союзі Лівих Сил" закликали українців заспокоїтися і не піддаватися паніці

2 хв читати

У "Союзі Лівих Сил" ("За новий соціалізм") закликали українців заспокоїтися і не піддаватися нагнітанню паніки. У партії впевнені: вторгнення військ Російської Федерації на територію України не буде, оскільки для такого розвитку подій немає умов – ані дипломатичних, ані політичних, ані економічних, ані морально-психологічних, ані військових. 

Про це повідомляється в офіційній заяві політичної партії "Союз Лівих Сил" ("За новий соціалізм").

Шановні співвітчизники. Важливо заспокоїмося. Інформаційний та інший шум породжують і розганяють лише США, Британія та їх сателіти наявними у них інструментами. Ні стара Європа, ні Китай, ні Азія, ні, тим більше, Росія не дотримуються “нападницьких” настроїв», – звертають увагу в «Союзі Лівих Сил» («За новий соціалізм»).

На переконання лідерів СЛС (ЗНС), сьогодні ми бачимо практичну реалізацію тієї ролі, яку відвели Україні США та їхні союзники — бути блок-постом на кордоні розділеної Європи.

Про відсутність реальних ознак вторгнення говорить сьогодні українська влада. І їхні слова зараз — це ретрансляція домовленостей тих, хто приймає рішення щодо України. У МЗС Росії заявили, що вважають неприйнятною навіть саму думку про війну між нашими державами. Те ж говорить і Президент Білорусі, коментує лідер СЛС (ЗНС) Максим Гольдарб.

«США та НАТО – з одного боку, і Росія – з другого, офіційно обмінялися вимогами, більше подібними на ультиматуми, але вступили в процес дипломатичного узгодження позицій. І вже зробили на цьому шляху деякі кроки», – наголосив політик.

Він упевнений, що все це може означати лише одне — війни між Росією та Україною не буде, повномасштабне вторгнення не планується. А паніка, що нагнітається, — лише спроба США, Британії, Польщі та балтійських країн відвернути увагу від власних проблем.

«Необхідно негайно припинити паніку та воєнну істерію. Це руйнує країну. Більше того, це – чудовий ґрунт для організації провокацій тими, хто зацікавлений у війні тут, на нашій землі. Справжній патріотизм має полягати не в істеричних заявах на користь зовнішніх сил, а в консолідації українського суспільства навколо ідеї справжньої незалежності та побудови сучасної соціальної держави», – резюмують представники СЛС (ЗНС).

<
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чи потрібна мілітаризація українського суспільства: ставлення громадян

Оцінка громадської думки щодо діяльності українських органів влади, ефективності управління та напрямків розвитку країни

Ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

Презентація Другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Динаміка зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації довкола війни

Український Червоний Хрест заявляє про свою рішучість у боротьбі з корупцією та іншими порушеннями корпоративних норм

Брифінг голови Київської міської організації Українського Червоного Хреста Тетяни Гоєнко щодо підозр у неправомірній діяльності колишньої керівниці районної організації Українського Червоного Хреста в Києві

У Київраді планують заблокувати захист зелених зон

Кадрові та структурні зміни в українській владі. Що за ними?

Прес-конференція засновників Громадської спілки "Маніфест 42" на тему "Тилові силовики проти бізнесу: корупційний тиск продовжується"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА