12:48 14.07.2020

"Київстар" запустив оплату за електроенергію з мобільного рахунку для Львова та Львівської області

2 мин читать
"Київстар" запустив оплату за електроенергію з мобільного рахунку для Львова та Львівської області

Мобільний оператор компанія "Київстар" запустила послугу з оплати рахунків за електроенергію для клієнтів "Львівенергозбуту" у Львові та Львівській області з мобільного рахунку через SMS-повідомлення без комісії.

Як зазначено в повідомленні оператора у вівторок, у такий спосіб заплатити за електроенергію зможуть абоненти наперед оплаченого зв'язку, користувачі смартфонів і кнопкових телефонів.

"Кількість користувачів мобільним рахунком як безготівковим гаманцем в Україні постійно зростає. Наприклад, за останній рік, із березня 2019 до березня 2020 року, користування послугами оплати з мобільного рахунку зросло вп'ятеро. Ми відповідаємо на цей попит і спільно з партнерами постійно поповнюємо каталог цікавими та затребуваними мобільними фінансовими сервісами "Київстар", – зазначив директор департаменту мобільних фінансових сервісів Сергій Коптік.

Починаючи з липня клієнтам "Львівенергозбуту", які є абонентами "Київстар", раз на місяць з номера 5959 надходитиме SMS із готовим до оплати рахунком за електроенергію, який можна сплатити з мобільного рахунку без комісії.

Щоб сплатити, абонент має відправити у відповідь SMS-повідомлення з цифрою 1, плата за відправлення SMS не стягується.

"Спільно з "Київстар" "Львівенергозбут" задовольнив актуальну потребу сотень тисяч людей у період карантину: вони зможуть користуватися звичними послугами і сплачувати за них, не виходячи з дому. Я упевнений, що ця кооперація стане успішним прикладом розробки і впровадження корисних для клієнтів технологій і сервісів", - вважає директор ТОВ "Львівенергозбут" Костянтин Ющак.

За допомогою мобільного рахунку "Київстар" уже можна сплатити понад 3 тис. послуг, серед них - оплата комунальних платежів, проїзду в громадському транспорті, переказ грошей, послуги страхування, а також оплата штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Послуги оплати за допомогою мобільного рахунку надаються на базі електронних грошей Національної платіжної системи "Простіp" у партнерстві з АТ "Альфа-Банк".

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

"Vodafone Украина" запустил сеть LTE 900 МГц в 180 населенных пунктах Черновицкой области

lifecell присоединился к шерингу сетей с "Киевстаром" и "Vodafone Украина" ради развития 4G в селах и на дорогах

"Киевстар" во II кв. увеличил доход на 6,8%,EBITDA на 11,5%

"Vodafone Украина" покрыл более 1 тыс. населенных пунктов сетью 4G 900 МГц

"Киевстар" подключил к 4G-сети еще 741 населенный пункт Украины

Упрощение доступа абонентов к переносу номера приведет к исключению защиты цифровой идентичности – глава Независимой ассоциации банков

Facebook во II квартале увеличила прибыль и выручку существенно выше прогнозов

"Укртелеком" предлагает государству за 2-2,5 года подключить к интернету 3,9 тыс. н.п. за 1,4 млрд грн

Телеканал "ТЕТ" отказывается от аналоговой технологии телевещания в ряде населенных пунктов

Регулятор проверит "КРТ" за враждебные высказывания в сторону ЛГБТ и по итогам рассмотрит продление его лицензии

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА