20:30 22.05.2012

Провісником результатів матчів Євро-2012 в Харкові буде тхір

2 хв читати

Передбачати результати матчів Євро-2012 в Харкові буде тхір, якого привозитимуть у дні матчів до фан-зони.

"Тваринку спеціально вирощували для цього відповідального завдання, зараз він живе в зоопарку. У дні матчів тхора привозитимуть до фан-зони, де перед ним поставлять дві миски з кормом, позначені прапорцями країн-учасниць матчу. Найбільш вірогідною переможницею вважатиметься та команда, з чиєї годівниці тваринка почне їсти раніше. Організатори обіцяють, що кожен приїзд тхора буде обставлено як появу цієї зірки. Кажуть, що від зоопарку через площу його везтимуть у лімузині", - розповіли кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" у прес-службі оператора фан-зони.

Монтаж фан-зони на площі Свободи в центрі Харкові розпочався в понеділок з розмітки площі та монтажу відеоспостереження. У вівторок на площу завезли блоки для забору, який буде встановлено за периметром фан-зони.

У середу вранці робітники почнуть встановлювати огорожу, а партнери і спонсори розпочнуть монтаж своїх торгових наметів. Крім того, на середу заплановано монтаж туалетів і прокладку кабелів для освітлення всієї території фан-зони. Потім розпочнеться будівництво подіуму для VIP-зони. Головну сцену й екран УЄФА почнуть встановлювати в суботу, 26 травня.

Відкриття фан-зони заплановано на 19.00 7 червня.

"Сумською площею пройдуть святкові колони юнацьких спортивних шкіл. Гостей розважатимуть аніматори на ходулях і великі ляльки. Ворота фан-зони будуть урочисто відкриті. У день відкриття на площі виступить група ТНМК, заплановані також світлове 3D-шоу і феєрверк", - повідомили в прес-службі оператори фан-зони.

Офіційним оператором фан-зони у Харкові стала українська компанія "Козирна карта".

Як повідомлялося, "пам'яткою" фан-зони Євро-2012 в Києві стане хряк-віщун, який щодня о 16.00 передбачати результат майбутнього матчу.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА