09:10 11.05.2022

Національна мережа Vartis - сталевий партнер у відбудові України

2 хв читати
Національна мережа Vartis - сталевий партнер у відбудові України

На початку квітня національна мережа металоцентрів Vartis відновила повноцінну роботу своїх баз у більшості регіонів України. Всі металобази компанії на звільнених територіях також працюють в штатному режимі.

Станом на сьогодні, прямі збитки інфраструктурі України через ворожі обстріли оцінюються експертами у 88 млрд дол. Це зруйновані житлові будинки, дитячі садки і школи, дороги, лікарні, порти, аеропорти, залізнична інфраструктура, торгові центри, склади і логістичні центри.

"Ми вирімо в нашу перемогу і розуміємо необхідність швидкого і якісного відновлення житла, соціально-економічної та критичної інфраструктури у багатьох населених пунктах. Наша компанія готова брати активну участь у відбудові України, надаючи для цього продукцію з металу для будівництва будь-якого масштабу" - повідомив комерційний директор "Vartis" Сергій Коваленко.

Від початку широкомасштабного вторгнення Росії тимчасово припинили роботу 15 металобаз компанії в Київській, Чернігівській, Херсонській та Одеській областях. Повноцінна робота компанії поступово відновлюється на всіх звільнених від окупантів територіях. На сьогодні повністю відновлена робота 13 металобаз компанії, що знаходяться в Києві та Київській області.

"Vartis має всі ресурси, щоб бути надійним партнером для українців у відбудові країни. Цінова політика, асортимент продукції та розвинена логістика дають нам можливість робити вигідні пропозиції на вітчизняному ринку металопрокату, як для оптових так і для роздрібних клієнтів", - наголосив Сергій Коваленко.

Також у травні компанія планує відкрити нову металобазу в Закарпатській області, щоб забезпечити безперебійну логістику в західній частині України.

Довідка

Vartis (Вартіс) – національна мережа металоцентрів. Входить у 5 найбільших вітчизняних гравців ринку металопрокату. Має власний автопарк. Основна продукція компанії: арматура, балки, сталеві листи, зварні та профільні труби. Компанія працює для оптово-роздрібних клієнтів, забезпечуючи якісну сертифіковану продукцію для проведення будівельних робіт.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА