Інтерфакс-Україна
10:55 20.06.2017

До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми жителів Львова з відходами - це проблеми всієї України"

1 хв читати
До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми жителів Львова з відходами - це проблеми всієї України"

У вівторок, 20 червня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Проблеми жителів Львова з відходами - це проблеми всієї України" про наслідки катастрофи на львівському полігоні, проблеми тарифоутворення, занижену плату за вивезення та утилізацію сміття, а також про перспективи розвитку галузі. Учасники: генеральний директор асоціації підприємств поводження з відходами "Український екологічний альянс" Олег Костюшко; генеральний директор ТОВ "АВЕ Умвельт Україна" Любомир Копчик (м.Львів); генеральний директор ТОВ "Селтік" Зінаїда Піддубна (м.Київ). (вул.Рейтарская, 8/5-А). Акредитація журналістів за тел. (093) 591-67-65 або [email protected].

ОСТАННЄ

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

Аварійно-рятувальні роботи в Запоріжжі завершено: 30 постраждалих, зокрема 5 дітей – МВС

УЧХ допомагає постраждалим після авіаудару РФ по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА