Інтерфакс-Україна
16:22 18.12.2024

Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

2 хв читати
Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

Проєкт постанови про відкликання народного депутата Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету Верховної Ради з прав людини повторно винесуть на розгляд парламенту, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми до цього питання обов’язково повернемося і вирішимо його остаточно. Проведемо ще раз засідання комітету і повторно винесемо на голосування", - написав Арахамія в телеграмі.

Він нагадав, що на засіданні Верховної Ради в середу для ухвалення постанови про відкликання Бойка з комітету з прав людини не вистачило дев'яти голосів.

Як зазначив Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону, "наша (фракції "Слуга народу" - ІФ-У) провина в цьому є теж, оскільки саме в цей час у нас було призначено засідання комітету, і багато людей пішли на комітет. Але я... розраховував, що в залі буде достатньо голосів, за моєю оцінкою 260-270 голосів".

Арахамія також повідомив, що "Слуга народу" проголосувала 71,2% від кількісного складу, "Європейська солідарність" дала 17 голосів. "Це 62%, і лідер фракції Петро Порошенко, який був на засіданні, чомусь кудись зник. "Батьківщина" - 7 голосів, 29%, Юлія Володимирівна виступала, зникла", - зазначив Арахамія, додавши, що "Голос" дав 12 голосів (60% від складу).

"Ми лідери щодо голосування, але воно врешті-решт провалилося. Ми ініціювали вже повторне засідання комітету. Оновимо цю постанову на комітеті і завтра будемо ставити на повторне голосування. Проведу мобілізацію голосів, я впевнений, що ми це проголосуємо", - сказав він.

Як повідомлялося, постанову № 12327 про відкликання Бойка з комітету з прав людини підтримали 217 народних депутатів (для ухвалення рішення необхідно мінімум 226 голосів на підтримку - ІФ-У).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський подякував лідерам за підтримку України, але наголосив на відсутності достатнього тиску на РФ

УЧХ надає першу психологічну допомогу постраждалим від ракетного удару РФ по Сумам

Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню

Президентка Єврокомісії про атаку Сум: Європа продовжуватиме чинити тиск на РФ, поки не настане справедливий мир на умовах України

Унаслідок артобстрілу окупантів постраждав мешканець Запорізького району

Президент Словаччини закликав міжнародне товариство докласти дипломатичних зусиль і тиску, щоб зупинити РФ

Кількість жертв російських атак у Херсоні у неділю зросла до трьох людей

Кількість загиблих у Сумах від ракетного удару РФ збільшилась до 34 осіб, серед них дві дитини - ДСНС

РФ отримає невідворотну відплату, заявили в Генштабі ЗСУ у відповідь на удар по Сумах

Українські зброярі створили новий гранатомет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА