13:58 07.01.2025

Україна хоче масштабувати проєкт з Ісландією щодо протезування поранених українських воїнів - Сибіга

1 хв читати
Україна хоче масштабувати проєкт з Ісландією щодо протезування поранених українських воїнів - Сибіга
Фото: https://mfa.gov.ua

У 2025 році Україна прагне масштабувати проєкт з Ісландією з протезування поранених воїнів, а також пропонує ісландській стороні збільшити інвестиції в українське виробництво зброї, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Ми дуже вдячні також за проєкт із протезування поранених українських воїнів. Цього року прагнемо масштабувати цей проєкт і допомогти відновленню ще більшої кількості наших військовослужбовців", - сказав Сибіга на пресконференції з ісландською колегою в Києві, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

Міністр зазначив, що у сфері безпеки Ісландія допомагає з розмінуванням, логістичним забезпеченням, тренуванням українських військових, зокрема медиків, підтримує ініціативи з оперативної закупівлі озброєння в українських виробників. Крім того, Ісландія вже зробила внесок за данською моделлю.

"Ми також пропонуємо ісландській стороні збільшити інвестиції в українське виробництво зброї. Ми сьогодні в деталях це проговорили з пані міністром", - додав Сибіга.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Ми повинні об’єднатися проти терору". Посольство України в Ізраїлі відреагувало на удар РФ по Запоріжжю

Зеленський поговорив зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії

Норвегія збільшить фінансування програм розмінування в Україні

Сибіга в Сирії: Розраховуємо, що взаємне визнання цілісності та суверенітету прокладе шлях до відновлення дипвідносин

Сибіга обговорив з ізраїльським колегою безпекові виклики від військової співпраці Росії та Ірану

Українці та ізраїльтяни розуміють один одного як ніхто інший – посольство

Кабмін схвалив продаж земельної ділянки в Києві посольству Нідерландів

Посольство Сербії відновило роботу в Україні

Україна і Ботсвана мають намір поглиблювати співпрацю в сільському господарстві, освіті та цифровізації - Сибіга

Україна Австралії передала запит про додаткову військову допомогу, включно із Bushmaster - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА