21:06 18.11.2022

Зростання військової суб'єктності України сприяло збільшенню військово-технічної допомоги та зміні її номенклатури - експерт

2 хв читати

Київ. 18 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Зростання військової суб'єктності України, успіхи сил оборони сприяли збільшенню військово-технічної допомоги та зміні її номенклатури з боку міжнародних партнерів, вважає експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна" Дмитро Левусь.

"Зростання військової суб'єктності України, саме стійкість України, успіхи українського війська на початку російського вторгнення, здатність України воювати привели до того, що змінилася і сама допомога і номенклатура", - сказав Левусь на презентації дослідження "2022 рік: суб'єктність, яку виборола Україна" аналітичного центру "Об'єднана Україна" у п'ятницю в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За його словами, міжнародні партнери почали надавати Україні високотехнологічне озброєння, про яке раніше навіть не йшлося, оскільки вона показала, що є суб'єктом у військовій сфері, "який здатний воювати проти переоціненого всім світом противника".

Як зазначив співзасновник аналітичного центру "Об'єднана Україна" Антон Кучухідзе, підвищення суб'єктності України, і не лише у військовій сфері, пов'язане з покращенням іміджу України. Він наголосив, що у світі до українських воїнів, сил оборони та безпеки ставляться з великою повагою.

"Президент уперше має таку впізнаваність, такі високі рейтинги. Уперше за всю історію незалежної України президент як інститут мав можливість бути присутнім на всіх впливових форумах і звертатися безпосередньо до суспільств різних європейських держав. Посилення такого іміджу допомагає й надалі претендувати на поглиблену військову та військово-технічну підтримку з боку наших партнерів", - зазначив Кучухідзе.

У свою чергу експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна" Петро Олещук звернув увагу на відродження громадянськості в українському суспільстві.

"Україна продемонструвала світу відродження громадянськості, яку роль громадянин відіграє в політичній системі... Що ця роль насправді може і має бути дуже серйозною. Ці всі легендарні... різноманітні волонтерські проєкти... Коли громадяни готові брати на себе персоналізовану відповідальність", - сказав Олещук.

На думку Левуся, Україні відтепер треба працювати над збереженням досягнутих позицій.

"Насправді Україна вже ніколи не повернеться до того часу, коли нас знали тільки по футболісту Андрію Шевченку і боксеру Володимиру Кличку. Тепер ми маємо працювати на утримання", – зазначив він.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА