15:17 14.12.2020

2021 рік має стати роком реформування ОПК України - Арестович

1 хв читати

Київ. 14 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 2021 рік неформально має стати роком реформування оборонно-промислового комплексу України, вважає позаштатний радник глави Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони Олексій Арестович.

"Незважаючи на інформаційну боротьбу, яка виходить насамперед від наших "улюблених" візаві з Кремля, незважаючи на упереджену інформацію, яку доносить опозиція або хтось із упереджених експертів або коментуючих, президент України приділяє велику увагу питанням сектора оборони і безпеки. Прописана стратегія національної безпеки та оборони. Нині 2021 рік має стати неформально роком реформування ОПК", - сказав Арестович на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

За його словами, збільшується оборонний бюджет, оборонне замовлення і видатки на весь сектор національної безпеки і оборони.

"Ця увага дає практичні результати. Якщо ми пам'ятаємо, що відбувалося один-два місяці тому, я маю на увазі комунікацію між віце-прем'єром (Олегом Уруським - ІФ) і колишнім в.о. голови "Укроборонпрому", то наразі картина зовсім інша. Саме цей захід, прес-конференція, показує, що є єдина позиція, єдине бачення реформування галузі. Нині і профільний комітет, і уряд, і керівництво "Укроборонпрому", і Офіс президента однаково бачать, як реформувати галузь і здійснювати узгоджені за планом системні зусилля, щоб було реформування, зокрема за найбільш болючими питаннями: виробництво боєприпасів тощо", - зазначив Арестович.

ОСТАННЄ

Персонал окупованої ЗАЕС збережено, він готовий приступити до роботи на станції в будь-який момент – СЕО

Умова відповідності будматеріалів 305 Регламенту ЄС має бути обов’язковою для проєктів відновлення - експерт

Інтеграція євростандартів у будсфері є важливим критерієм залучення інвестицій у відбудову – "Укрцемент"

Борг держави перед Autostrada за виконані у 2022-2024 рр. роботи становить понад 3 млрд грн

Рада бізнес-омбудсмена розробила рекомендації для усунення бар’єрів у відновленні критичної інфраструктури

Бездіяльність влади призвела до критичної ситуації з мобілізацією - експерти

В України є потенціал до мобілізації від 300 до 800 тисяч добровольців – дослідження

Медмережа "Добробут" планує розширити роботу за ПМГ, очікує на контрактування з НСЗУ

Приватні клініки готові до роботи у ПМГ, але пропонують перегляд підходів до формування її пакетів для зниження собівартості медпослуг

МОЗ продовжує перешкоджати входженню приватних клінік в ПМГ та створює дискримінаційні умови для них - учасники ринку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА