Інтерфакс-Україна
14:35 27.02.2019

Зеленський лідирує в президентському рейтингу, Тимошенко і Порошенко йдуть слідом практично на одному рівні - опитування

2 хв читати

Київ. 27 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - За шоумена Володимира Зеленського в першому турі президентських виборів готові проголосувати 21,6% українців з тих, хто має намір прийти на вибори, за лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко - 14,9%, за чинного президента країни Петра Порошенка - 14 , 4%.

Згідно з даними опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка з 16 до 23 лютого, за кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка готові віддати свої голоси 8,6% виборців, за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка - 6,9%, за лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка - 4,9%.

3,2% серед тих, хто має намір голосувати, готові підтримати мера Львова Андрія Садового, 3,1% - лідера партії "Наші" Євгена Мураєва, 2,1% - кандидата від "Опозиційного блоку - партії миру і розвитку" Олександра Вілкула, 1,9% - екс-главу СБУ Ігоря Смешка.

80,4% всіх опитаних точно або швидше за все мають намір брати участь у голосуванні на виборах президента України 31 березня, 13,3% - точно або швидше за все не мають наміру голосувати на виборах, 6,3% - не змогли відповісти.

Пд. час дослідження було опитано 2047 респондентів. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю в усіх регіонах України, за винятком окупованого Криму і непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Похибка - 2,2%.

ОСТАННЄ

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

"Шериф-Розмінування" навчає саперів працювати з роботизованими "помічниками сапера"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА