Інтерфакс-Україна
14:36 20.01.2009

А.Колодюк спростовує заяву брата про спробу рейдерського захоплення Unitrade Group

3 хв читати

Київ. 20 сiчня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Андрiй Колюдюк, один iз засновникiв холдингу Unitrade Group (ранiше - AVentures Group), продовжує наполягати на можливостi мирного врегулювання конфлiкту зi своїм братом Володимиром i його партнером Володимиром Добровольським, спростовуючи їх звинувачення у спробi рейдерского захоплення.

"Ця заява вигiдна В.Колодюку i В.Добровольському, щоб виграти час i вивести грошi з рахункiв компанiї. Наразi компанiя перебуває на межi банкрутства" - йдеться у прес-релiзi А.Колодюка у вiвторок.

За його словами, iнiцiйованi ним спроби домогтися мирного вирiшення конфлiкту поки що не дали результату.

"Якщо термiново не вжити заходiв iз реструктуризацiї зобов'язань i компанiй, бiзнес буде знищено повнiстю. Вже наразi до Луганського суду подано заяву про неiснуючу заборгованiсть компанiй Unitrade, City.com, Melofon, Service Master, на пiдставi чого суд винiс рiшення, згiдно з яким повнiстю блокується господарська дiяльнiсть компанiй, зокрема i робота з банками" - стверджує А.Колодюк.

Вiн наголошує, що це унеможливлює виплати за кредитами, облiгацiями, податковими зобов'язаннями i призведе до повного знищення бiзнесу.

"Виходом iз ситуацiї є тiльки мирна процедура передання справ вiд В.Колодюка А.Колодюку. Тiльки тодi борговi зобов'язання перед постачальниками i банками може бути виконано прозоро, з мiнiмальними втратами i ризиками для бiзнесу" - наголошується в прес-релiзi.

У ньому також стверджується, що А.Колодюк на може розпочати повноцiнно виконувати свої обов'язки як генеральний директор компанiй Unitrade, City.com, Melofon, Service Master, оскiльки його не допускають на пiдприємства, на яких здiйснюються "дiї зi знищення документiв, появи ранiше неiснуючих договорiв, виведення грошей iз рахункiв компанiї, перереєстрацiї матерiальних цiнностей, що належать компанiї тощо."

Як повiдомлялося, А.Колодюк у лютому 2008 року повiдомив, що передає свої 45% iншим акцiонерам - своєму молодшому братовi Володимиру i В.Добровольському.

Проте на початку сiчня В.Колодюк заявив про спробу силового захоплення пiдприємств холдингу з боку свого старшого брата, який стверджує, що 29 грудня 2008 року його, рiшенням ради засновникiв компанiй Unitrade, City.com, Melofon, Service Master, призначили генеральним директором.

Unitrade Group наголошує, що цей iнцидент не позначився на роботi торгових мереж, а дiяльнiсть служб i департаментiв головного офiсу вiдновлено в iнших офiсах компанiї

До Unitrade Group належать роздрiбнi мережi Unitrade i City.com, мережа побутової електронiки "СамоБыт", сервiсну компанiю Service master, компанiю з управлiння комерцiйною нерухомiстю.

У груднi 2008 року В.Колодюк, що є президентом холдингу, оголосив про закриття роздрiбної мережi Melofon. До цього у вереснi вiн заявляв про необхiднiсть переглянути стратегiчнi плани розвитку у зв'язку з кризою, що посилюється. За його словами, Unitrade Group був вимушений тимчасово вiдмовитися вiд планiв IPO i вдатися до пошукiв стратегiчного iнвестора.

Оборот холдингу в 2007 роцi становив $450 млн.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА